Wyśmienite kawy mleczne z Philips LatteGo

Zaskakująco prosta w przygotowaniu i zachwycająco aksamitna – taka może być Twoja kawa. Delektuj się kremowym cappuccino, café au lait czy latte macchiato z ekspresu Philips 5000 przygotowanym w prosty sposób dzięki LatteGo, najszybszemu w czyszczeniu systemowi spieniania mleka[1].

philips 5000 lattegoWyobraź sobie, że masz łatwy dostęp do sześciu rodzajów napojów kawowych przyrządzonych zawsze ze świeżo zmielonych ziaren i świeżego mleka w zaciszu własnego domu. Teraz to możliwe - rewolucja wśród w pełni automatycznych ekspresów do kawy w końcu nadeszła w postaci Philips 5000 LatteGo! Jest to zaskakująco łatwe w użytku urządzenie, którym możesz cieszyć się każdego dnia.

Dlaczego ekspres Philips 5000 LatteGo jest tak wyjątkowy? Po pierwsze, łatwy w obsłudze system spieniania mleka pozwala wyczarować jedwabiście gładką warstwę mlecznej pianki. Wystarczy włączyć urządzenie i za jednym dotknięciem przycisku wybrać swoją ulubioną kawę. Dzięki systemowi spieniania LatteGo do filiżanki wpływa aksamitna warstwa pianki o odpowiedniej temperaturze bez rozpryskiwania. Po drugie, czyszczenie urządzenia i systemu spieniania mleka jest zaskakująco proste. System LatteGo składa się tylko z dwóch części i nie posiada żadnych rurek, dzięki czemu można go z łatwością rozłożyć i opłukać pod bieżącą wodą w zaledwie 15 sekund[2]. Spieniacz LatteGo można wygodnie myć w zmywarce. Co więcej, specjalna pokrywka pojemnika LatteGo sprawi, że przechowywanie mleka zarówno w lodówce, jak i poza nią będzie łatwe i wygodne.

Bogactwo spersonalizowanych kaw

Ekspres Philips 5000 LatteGo oferuje szeroką gamę kaw na każdą okazję - od aromatycznego espresso po kremowe latte macchiato. W urządzeniu jest dostępnych 6 kaw: espresso, klasyczna czarna kawa, Americano, cappuccino, café au lait i latte macchiato oraz gorąca woda i spienione mleko.

W dodatku ten w pełni automatyczny ekspres do kawy pozwala zaparzyć wyborną kawę na jaką akurat masz ochotę. Spersonalizowane ustawienia opracowane z myślą o Twoich potrzebach pozwalają na wybór mocy aromatu, ilości kawy i mleka oraz temperatury dla każdej przygotowywanej kawy. Ekspres wyposażony w funkcję memo będzie pamiętać, jaką kawę lubisz.

Kawa zawsze ze świeżych ziaren

Za sprawą opatentowanych, ceramicznych młynków Philips 5000 LatteGo pozwala przygotować aż 20 tys. filiżanek najwyższej jakości kawy. Ekspres oferuje też 5 ustawień grubości mielenia ziaren. Dzięki temu Ty i Twoja rodzina możecie cieszyć się ulubioną kawę taką, na jaką akurat macie ochotę, przyrządzoną ze świeżo zmielonych ziaren.

W dodatku specjalne uszczelnienie Aroma znajdujące się na pojemniku na ziarna chroni je, utrzymując ich pierwotny aromat przez długi czas. Dzięki temu możesz zawsze delektować się znakomitą kawą.

Łatwa konserwacja

Czyszczenie i konserwacja ekspresu Philips 5000 LatteGo są proste dzięki innowacyjnemu systemowi spieniania mleka LatteGo czy wyjmowanemu blokowi zaparzającemu, który szybko opłuczesz pod bieżącą wodą. Wyjątkowa technologia zastosowana w filtrze wody AquaClean, obecnym w urządzeniu spowalnia proces gromadzenia się kamienia, dzięki czemu możesz maksymalnie wykorzystać możliwości Twojego w pełni automatycznego ekspresu do kawy. Wymiana filtra zgodnie z zaleceniami urządzenia sprawia, że możesz delektować się świeżo zaparzoną kawą każdego dnia aż do 5000[3] filiżanek, bez konieczności odkamieniania urządzenia. Parzenie kawy z wykorzystaniem wolnej od zanieczyszczeń wody znacząco wpływa na jej smak..

Od teraz pprzygotowanie Twojej ulubionej kawy może być bajecznie proste od momentu parzenia, po czyszczenie urządzenia, dzięki Philips 5000 LatteGo. Do wyboru masz kilka ekspresów z różnym wykończeniem i w różnej kolorystyce, więc z pewnością znajdziesz model idealny do Twojego wnętrza.

Rekomendowane ceny ekspresów Philips 5000 LatteGo wynoszą:

Philips 5000 LatteGo Piano Black EP5330/10 - 2 819,00 zł

Philips 5000 LatteGo Biel EP5331/10 - 2 819,00 zł

Philips 5000 LatteGo Silver EP5333/10 - 2 959,00 zł

Philips 5000 LatteGo Anthracite EP5334/10 - 2 959,00 zł

Philips 5000 LatteGo Stainless Steel EP5335/10 - 3 049,00 zł

Philips 5000 LatteGo Premium Piano Black EP5340/10 - 2 909,00 zł

Philips 5000 LatteGo Premium Stainless Steel EP5345/10 - 3 139,00 zł

 


[1] Na podstawie testów konsumenckich przeprowadzonych na próbie 84 uczestników przez niezależną agencje badawczą, porównujących wiodące automatyczne ekspresy do kawy z  systemem „One touch cappuccino” (luty 2018, Niemcy).

[2] Na podstawie testów konsumenckich przeprowadzonych na próbie 84 uczestników przez niezależną agencje badawczą, porównujących wiodące automatyczne ekspresy do kawy z systemem „One touch cappuccino” (luty 2018, Niemcy).

[3] W przypadku 8 wymian filtra, zgodnie ze wskazaniem urządzenia. Rzeczywista liczba filiżanek zależy od wybranego rodzaju kawy, płukania i czyszczenia.

Artykuły powiązane

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony