Nowa wyciskarka do soków Micro Juicer z kolekcji Philips Avance

Do 90% zawartości owoców i warzyw w Twoim soku. Dzięki rewolucyjnej technologii MicroMasticating, nowa wyciskarka do soków z kolekcji Philips Avance wydobywa z warzyw i owoców wszystko, co najlepsze, by szybko i wygodnie dać ci zdrowy, pyszny, domowy sok, jednocześnie oszczędzając ci kłopotliwego sprzątania

hr1897

Philips – światowy lider w dziedzinie sokowirówek i wyciskarek do soków1 – prezentuje swoja nową wyciskarkę. Została ona tak zaprojektowana, by dzięki technologii MicroMasticating w każdej kropli twojego domowego soku zawrzeć to, co najlepsze. Nowa wyciskarka Philips zapewnia ci zdrowe i smaczne efekty na co dzień, a niezbędną krzątaninę ogranicza do minimum.

W firmie Philips rozumiemy, z czym borykają się zabiegani miłośnicy domowych soków: brak czasu, miejsca i porad żywieniowych, nie wspominając nawet o uciążliwym zmywaniu. Odpowiedzią Philips jest nowa wyciskarka z kolekcji Avance, wyposażona we wszystkie innowacyjne rozwiązania, które oszczędzają twój czas i sprawiają, że soki są tak zdrowe i smaczne, a ich samodzielne przygotowanie tak łatwe, jak to tylko możliwe. To doskonały sposób na codzienne wyciskanie soków ze świeżych owoców, warzyw i nasion.

Wyciskając składniki do ostatniej kropli, nowa wyciskarka Philips pomaga ci wydobyć z owoców, warzyw i nasion wszystko, co najlepsze. Doskonałe rezultaty osiąga się w zaledwie trzech krokach: najpierw składniki zostają rozdrobnione na mniejsze kawałki z wykorzystaniem wyjątkowej technologii MicroMasticating. Następnie zostają one upchnięte do komory tłoczącej, gdzie pod wpływem wyższego ciśnienia otwierają się w nich tysiące maleńkich komórek pełnych witamin, składników odżywczych i błonnika – niezbędnych w zdrowej, zbilansowanej diecie. Niewielkie, ale mocne tłoki ślimakowe pozwalają wycisnąć do 90%2 zawartości owoców, wydobywając z nich wszystko, co najcenniejsze. Nareszcie delektowanie się pysznymi, świeżo wyciśniętymi sokami z ulubionych owoców, warzyw, a nawet orzechów, przestało być niedościgłym marzeniem.

Aby oszczędzać twój czas i nie marnować soku, wyciskarkę wyposażono w funkcję wstępnego czyszczenia, dzięki której sok wyciskany jest do ostatniej kropli, a jednocześnie czyszczone jest wnętrze urządzenia. Co więcej, ponieważ wyciskarka Philips wykorzystuje unikatową technologię bez sitka, a jej elementy pozbawione są ostrych krawędzi, wszystko można wyczyścić po prostu spłukując części urządzenia pod bieżącą wodą, bez użycia jakichkolwiek akcesoriów. Dzięki tej wyjątkowej funkcji QuickClean całe urządzenie umyjesz w 1 minutę! Dodatkowym udogodnieniem jest prosta w użyciu funkcja blokady kapania, która za naciśnięciem jednego przycisku zabezpiecza twój blat przed zachlapaniem. Przygotowanie soku oraz czyszczenie urządzenia nigdy nie było prostsze.

Do wyciskarki Philips Avance dołączona jest obszerna książka z przepisami3, dostarczająca inspirujących pomysłów na temat przygotowania zdrowych soków, jednak bez kompromisów jeśli chodzi o smak. Zawiera ona szczegółowe informacje na temat składników odżywczych i metod przygotowania wielu smacznych napojów według przepisów z różnych stron świata.

Ponadto, nowa wyciskarka Philips Avance została zaprojektowana z myślą o użytku domowym, dlatego wyróżnia się wąską konstrukcją, by zajmować niewiele miejsca na kuchennym blacie – tylko 11 cm szerokości! Kiedy natomiast nie korzysta się z urządzenia zdejmowane elementy można przechowywać w pojemniku na miąższ. Wyciskarka Philips to rewolucyjne rozwiązanie dla zabieganych rodzin chcących na co dzień cieszyć się zdrowymi i smacznymi sokami wyciskanymi we własnym domu.

„W firmie Philips rozumiemy, z jakimi wyzwaniami wiąże się w dzisiejszym zabieganym życiu zapewnienie całej rodzinie zdrowej, zbilansowanej diety. Wiodące organizacje zdrowotne coraz głośniej nawołują do spożywania świeżych produktów bogatych w składniki odżywcze, zamiast żywności przetworzonej, która – choć wygodna w przygotowaniu – ma często zbyt dużą wartość kaloryczną i zawartość tłuszczu, cukru lub soli. Teraz, dzięki nowej wyciskarce Philips z kolekcji Avance, można serwować rodzinie zdrowy, świeżo wyciskany sok, nie tracąc czasu i nie robiąc bałaganu.” – podkreśla Iza Rogulska, PR Manager Philips Personal Health.

Najważniejsze cechy nowej wyciskarki do soku Philips Avance:

  • Wyjątkowa technologia MicroMasticating stworzona, aby otwierać komórki twoich ulubionych warzyw, owoców oraz nasion i wyciskać z nich wszystko, co najcenniejsze. Do twojej szklanki trafia do 90%2 zawartości owoców w postaci soku pełnego witamin i cennych składników odżywczych.

  • Funkcja wstępnego czyszczenia pozwala wycisnąć sok do ostatniej kropli, jednocześnie czyszcząc wnętrze urządzenia, dzięki czemu nic się nie marnuje, a sprzątanie jest mniej kłopotliwe.

  • Dzięki funkcji QuickClean, na którą składają technologia bez sitka i części pozbawione ostrych krawędzi, urządzenie można wyczyścić w 1 minutę, płucząc elementy pod bieżącą wodą bez użycia jakichkolwiek akcesoriów. Innowacyjna blokada kapania pozwala zawsze utrzymać blat w czystości.

  • Niewielkie urządzenie o wąskiej konstrukcji zgrabnie mieści się na kuchennym blacie, gdzie jest zawsze gotowe do pracy. Zajmuje tylko 11 cm szerokości!

  • Kiedy nie korzysta się z urządzenia zdejmowane elementy można wygodnie przechowywać w pojemniku na miąższ, aby zaoszczędzić miejsce.

  • Obszerna książka z przepisami dostarcza całej rodzinie inspiracji i informacji na temat wartości odżywczych, aby codzienna przygoda z samodzielnym robieniem soków była jeszcze cenniejsza3.

Wyciskarki do soku Philips z kolekcji Avance będą dostępne w sprzedaży od listopada. Rekomendowane ceny detaliczne wynoszą:

  • HR1859/80 – 1259 PLN (kolor biały, jeden filtr - jedna konsystencja soku, pojemnik na sok, książka z 20 przepisami)

  • HR1869/70 – 1349 PLN (kolor czarny, dwa filtry - dwie konsystencje soku, książka z 20 przepisami)

  • HR1897/30 – 1479 PLN (kolor srebrny, dwa filtry - dwie konsystencje soku, pojemnik na sok, książka z 40 przepisami)

1 Źródło: Euromonitor International Ltd; edycja detaliczna 2015 r., wolumeny sprzedaży w handlu detalicznym w latach 2013–2014

2 Dane na podstawie testów wewnętrznych przeprowadzonych na 1000 g winogron, jabłek, czarnej porzeczki, truskawek, pomidorów, arbuzów, pomarańczy i granatów.

3 Do modeli HR1896 i HR1897 dołączona jest książka zawierająca 40 przepisów, a książka dołączona do modeli HR 1894 i HR 1895 zawiera 20 przepisów.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony