Płyta indukcyjna Samsung Chef Collection - gwarancja wygody i intuicyjna obsługa

Płyta indukcyjna zapewnia bezpieczeństwo i szybkie przyrządzanie posiłków. Najbardziej wymagający klienci, pasjonaci sztuki kulinarnej poszukują jednak rozwiązań, które podniosą wygodę gotowania. Z myślą o nich, firma Samsung razem z najlepszymi szefami kuchni z całego świata opracowała płytę indukcyjną Chef Collection. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Virtual Flame, urządzenie gwarantuje wyjątkową wygodę i intuicyjną obsługę.

Płyta indukcyjna Chef Collection została zaprojektowana we współpracy z Samsung Club des Chefs — globalną inicjatywą kulinarną, w skład której wchodzą wyróżnieni przez przewodnik Michelin szefowie kuchni. Byli oni źródłem doświadczeń, w oparciu o które Samsung opracował innowacyjną kolekcję rozwiązań kuchennych. Zapewniają one najdoskonalsze warunki na każdym etapie przygotowywania potraw. Kucharze stwierdzili, że w tradycyjnych płytach indukcyjnych trudno jest rozpoznać czy dane pole jest włączone i z jaką mocą pracuje. Dlatego w płycie indukcyjnej Chef Collection zastosowano technologię Virtual Flame. Wbudowane w płytę diody imitują płomień, wizualizując w ten sposób aktywne strefy gotowania. Wystarczy jedno spojrzenie, żeby wiedzieć z jaką mocą pracuje dane pole. Płomień wyświetlany na ściance garnka dostosowując się do wybranej mocy zmieniając swoją wysokość i barwę.


Płyta indukcyjna NZ84J9770EK Chef Collection gwarantuje też precyzję w dobieraniu temperatury, tak istotną w przygotowywaniu doskonałych potraw. Płyta posiada 15 poziomów intensywności oraz m. in. funkcję podtrzymywania ciepła Keep Warm i funkcję Booster dla każdego pola grzejnego (zwiększona moc pola przez 10 min).

Oprócz innowacyjnej technologii Virtual Flame, urządzenie posiada wiele udogodnień podnoszących komfort korzystania. Płyta o szerokości 80 cm pozwala maksymalnie wykorzystać blat roboczy w kuchni. Ma ona szerszą aktywną strefę, w której można ustawić jednocześnie kilka garnków i patelni o różnych kształtach i rozmiarach (funkcja Flex Zone). Odłączane, magnetyczne pokrętło sterowania ułatwia nie tylko regulację temperatury, ale także czyszczenie powierzchni płyty. Ciekawym rozwiązaniem jest również funkcja bezpieczeństwa – umożliwia natychmiastowe przerwanie pracy.

Płyta indukcyjna NZ84J9770EK Chef Collection jest elementem najnowszej kolekcji wysokiej klasy produktów AGD. W jej skład wchodzi też chłodziarko – zamrażarka Kitchen Fit, piekarnik z technologią Gourmet Vapour, piekarnik kompaktowy z funkcją mikrofali, okap z funkcją AirClean oraz zmywarka WaterWall™.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony