Pielęgnacja ubrań sportowych i outdoorowych  Email

Druga połowa grudnia to tradycyjnie święta wraz z postanowieniami noworocznymi. Do najpopularniejszych należą poprawa kondycji i sylwetki, przejście na zdrowszy tryb życia, więcej ruchu. Do uprawiania sportu trzeba jednak nie tylko mieć specjalną odzież, ale także odpowiednio ją pielęgnować. Nowa marka bionicdry pomoże w prawidłowy sposób impregnować i utrzymać w doskonałej czystości ubrania sportowe oraz outdoorowe.

bionicdryZazwyczaj aktywność sportową zaczynamy od zakupu odpowiednich ubrań, które zapewnią komfort w trakcie treningów. Taka specjalistyczna odzież wymaga jednak szczególnej pielęgnacji, gdyż jest regularnie narażona na nieprzyjemne zapachy, których zwykłe detergenty nie usuną. Rozpoczyna się sezon zimowy, wielu Polaków wybierze się na narty, snowboard czy łyżwy. W tym przypadku trzeba zapewnić odpowiednią impregnację odzieży outdoorowej, aby przepuszczała powietrze, ale nie przemakała. Jak powinniśmy pielęgnować takie ubrania?

Innowacyjne formuły, jakich jeszcze nie było

Bionicdry to nowa marka stawiająca na skuteczne czyszczenie i pielęgnację tekstyliów sportowych oraz outdoorowych. Przy zastosowaniu opatentowanych, innowacyjnych
i zaawansowanych technologii marka bionicdry stworzyła dwa wyjątkowe produkty działające idealnie w duecie: Impregnator do prania oraz Detergent Sportowy.

Do prania nawet w niskich temperaturach

Bionicdry Detergent sportowy to specjalistyczny środek do prania ubrań outdoorowych
i sportowych. Zastosowana innowacyjna technologia NeutrAroma® skutecznie neutralizuje niemiłą woń i pozwala produktowi wniknąć głęboko we włókna tkanin, nie blokując ich właściwości oddychających. Dodatkowo NeutrAroma® zapobiega ponownemu wchłanianiu przykrych zapachów. Specjalistyczna odzież sportowa często nie może być prana w wysokich temperaturach ze względu na użyte materiały, które w zetknięciu z gorącą wodą mogą stracić właściwości oddychające. Detergent sportowy bionicdry skutecznie czyści ubrania nawet w niskich temperaturach. Ponadto produkt został zatwierdzony dermatologicznie i jest przyjazny dla skóry.

Pojemność: 750 ml

Sugerowana cena detaliczna: 19,99 pln

Do impregnacji ubrań, butów i namiotów

Impregnator do prania marki bionicdry zapewnia efektywną impregnację tekstyliów funkcjonalnych nadających się do prania, w tym okryć wierzchnich i sportowych, odzieży z tkaniny softshell oraz butów, które można prać. Opatentowana i zaawansowana technologicznie formuła Impregnatora do prania odpycha wilgoć, śnieg i brud, nie ingerując we właściwości oddychające tkanin. Pomysł na działanie bionicznej formuły został zaczerpnięty z natury, a konkretniej od kwiatów lotosu. Mikroskopowa struktura oraz skład chemiczny liści powodują, że nie mogą one zamoknąć. Struktura liści stanowi tarczę ochronną dla wody, ale równocześnie nie blokuje wydostającej się na zewnątrz pary wodnej (tzw. efekt lotosu). Na tej samej zasadzie działa Impregnator do prania marki bionicdry, który można stosować na trzy sposoby: w pralce, do prania ręcznego oraz nakładać bezpośrednio za pomocą gąbki. To ostatnie rozwiązanie pozwoli m.in. zabezpieczać tropiki do namiotów.

Pojemność: 250 ml

Sugerowana cena detaliczna: 24,99 pln

 

 

 

 

 

 

 

Zima z bionicdry

Korzystając z produktów marki bionicdry zapewniamy najlepszą ochronę odzieży sportowej oraz obuwiu, dzięki czemu zachowają one na dłużej swoje właściwości. Niezależnie od miejsca – na stoku, w siłowni czy podczas biegania, komfort osób uprawiających sport jest uzależniony m.in. od świeżości odzieży. Z pewnością łatwiej będzie wytrwać w noworocznych postanowieniach, gdy będziemy mogli ćwiczyć w dobrze przygotowanych i zabezpieczonych ubraniach oraz butach.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony