Nowa linia płynów chłodniczych Glixol
Auto

Organika S.A. jest jednym z czołowych producentów m.in. chemii motoryzacyjnej. Jeśli chodzi o tę branżę jest największą grupą kapitałową w Polsce. Firma wciąż poszerza swoją ofertę wprowadzając na rynek innowacyjne produkty. W ofercie Organiki S.A. właśnie pojawiła się nowa linia płynów do chłodnic Glixol. To jednak nie wszystkie zmiany jakie wprowadza  właściciel marki. Na stronie internetowej dostępna jest również aplikacja, która ułatwia wybór odpowiedniego produktu.

glixolPod marką Glixol kryją się płyny chłodnicze, które Organika S.A. wprowadziła na rynek z sukcesem na początku lat dziewięćdziesiątych.  Wraz z rozwojem przemysłu motoryzacyjnego, produkty te były systematycznie udoskonalane i dopasowywane do obowiązujących norm. Dziś Glixol to produkowane według najnowszych technologii, zapewniające najlepszą ochronę, wielosezonowe płyny chłodnicze.

Co nowego?

W ofercie Organiki znajdziemy cztery nowoczesne, wielosezonowe produkty do chłodnic:

GLIXOL START-STOP -37 G12++/G13 –  płyn rekomendowany do samochodów z systemem START-STOP

GLIXOL LONG LIFE -37 G12/G12+ -  produkt o 2-krotnie dłuższym okresie eksploatacji, z gwarancją 5 lat lub 250 000 km

GLIXOL EXTRA -35 G11 - płyn o temperaturze zamarzania -35°C przeznaczony do układów chłodzenia samochodów osobowych i dostawczych

GLIXOL UNIWERSALNY -35 – wielosezonowy produkt mieszalny ze wszystkimi płynami do chłodnic

Nowością jest także aplikacja ,, Dobierz płyn do chłodnicy w 3 krokach”, dzięki której kierowcy szybko dowiedzą się jaki płyn chłodniczy jest rekomendowany do modelu posiadanego auta. Aplikacja dostępna jest na stronie producenta, bądź poprzez zeskanowanie kodu QR widniejącego na etykietach produktów.

- Celem wprowadzenia nowej linii była odpowiedź na potrzeby i oczekiwania klientów oraz rynku. Żeby być konkurencyjnym na rynku trzeba podążać za zmianami, co też czynimy. Nasza nowa linia produktów Glixol spełnia wszystkie wymagane normy. Dodatkowo postawiliśmy też na jasną i zrozumiałą komunikację na temat przeznaczenia produktów i ich podstawowych korzyści dla użytkownika. Całkowicie zmieniliśmy szatę graficzną opakowań i udostępniliśmy na naszej stronie internetowej intuicyjną aplikację, która ułatwia dobór odpowiedniego płynu. – mówi P. Katarzyna Trzpil Dyrektor Marketingu w Organika S.A.

Kiedy i gdzie?

Nowa linia płynów do chłodnic Glixol pojawi się w sprzedaży już w grudniu. Produkty dostępne będą u dystrybutorów, w hurtowniach, w sklepach motoryzacyjnych, a także w     e-sklepie producenta.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony