Philips Sonicare AirFloss prezentuje ostatnią innowacje w dziedzinie higieny jamy ustnej

Philips przedstawia nowe, rewolucyjne urządzenie Sonicare AirFloss: sposób na łatwe i skuteczne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych. Dowiedziono, że korzystanie z Sonicare AirFloss pozwala usunąć aż o 99 procent więcej płytki nazębnej w porównaniu z samym szczotkowaniem

Firma Philips, producent szczoteczek do zębów Sonicare, prezentuje ostatnią innowację w dziedzinie higieny jamy ustnej – urządzenie Philips Sonicare AirFloss pozwalające na łatwe i skuteczne czyszczenie przestrzeni między zębami. To doskonałe rozwiązanie dla osób, dla których systematyczne nitkowanie zębów jest zbyt czasochłonne i bolesne.

Sonicare AirFloss wykorzystuje całkowicie nową technologię pozwalającą maksymalnie uprościć proces czyszczenia przestrzeni międzyzębowych i zwiększyć ilość usuwanej płytki nazębnej, a w rezultacie uzyskać poprawę stanu zdrowia dziąseł.

Przełomowa technologia wykorzystująca wysokociśnieniowy strumień powietrza i kropelek wody.

Sonicare AirFloss wytwarza strumień powietrza i wody o prędkości sięgającej około 72 km/h, który dokładnie oczyszcza przestrzenie miedzyzębowe, wymywając płytkę nazębną i bakterie. Strumień powietrza wydostaje się ze zwężanej na końcu dyszy, której kształt ułatwia jego właściwe nakierowanie. Dzięki wyprofilowanej końcówce i obsłudze za pomocą jednego przycisku wyczyszczenie wszystkich przestrzeni miedzyzębowych zajmuje niecałą minutę1. Urządzenie zużywa przy tym zaledwie łyżeczkę wody na dwie sesje czyszczące.

 

Łatwość użytkowania i skuteczność

Sonicare AirFloss zaprojektowano z myślą o maksymalnej funkcjonalności i wyposażono w następujące udogodnienia:

  • ergonomiczną bezprzewodową rączkę,
  • wyprofilowaną końcówkę ułatwiającą dostęp do wszystkich obszarów jamy ustnej,
  • bezprzewodową rączkę kompatybilną z ładowarką szczoteczki Philips Sonicare FlexCare+.

Podczas testów konsumenckich Philips 86% użytkowników uznało urządzenie Sonicare AirFloss za łatwiejsze w użytkowaniu od nici dentystycznej[i]. Ponadto korzystanie z Sonicare AirFloss pozwala usunąć aż o 99% więcej płytki nazębnej z przestrzeni międzyzębowych w porównaniu ze szczoteczką manualną.1

„Zdajemy sobie sprawę, że wielu osobom trudno znaleźć czas na regularne nitkowanie przestrzeni międzyzębowych,’’ powiedział Erik Hollander, starszy dyrektor ds. marketingu Philips Consumer Lifestyle. „Sonicare AirFloss to łatwe w obsłudze urządzenie, które sprawi, że codzienna pielęgnacja jamy ustnej stanie się prawdziwa przyjemnością”.

Najczęściej polecana przez dentystów szczoteczka wykorzystująca ultradźwięki

Philips Sonicare to najczęściej polecane przez dentystów na całym świecie szczoteczki do zębów wykorzystujące ultradźwięki, których skuteczność potwierdzają wyniki ponad 175 badań klinicznych. Zespół Philips Sonicare dąży do tworzenia nowych, łatwych w użyciu i innowacyjnych urządzeń do higieny jamy ustnej odpowiadających na rzeczywiste potrzeby użytkowników i pomagających przez całe życie cieszyć się zdrowym uśmiechem.

Rekomendowana cena detaliczna brutto wynosi 350 PLN


[i] An Ease of Use Study to Evaluate Philips Sonicare Airfloss, String Floss and the Waterpik Waterflosser (IHUT). S. Krell, A. Kaler, J. Wei.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony