Zarost znów króluje na salonach!

Nadszedł w końcu czas pielęgnowania i kreowania swojego zarostu! Z Remingtonem możesz zacząć już  dziś!

Remington wykonał badanie statystyczne dotyczące męskiego zarostu na twarzy. Zgodnie z nowym raportem Juliana Oldmeadowa (specjalisty ds. bród) na temat psychologii brody, mężczyźni z delikatnym, dobrze utrzymanym zarostem są bardziej atrakcyjni niż mężczyźni z dużymi, krzaczastymi brodami lub gładko ogoleni. Ponadto z raportu wynika że, jeden na pięciu mężczyzn czuje się bardziej sexy i bardziej atrakcyjny dzięki zarostowi.

Julian radzi, jak najlepiej wykorzystać zarost do przyciągnięcia wielbicielek:

  • Wybierz lżejszy, starannie wypielęgnowany styl np. kozia bródka. Taki styl może być bardziej atrakcyjny, gdyż pasuje do męskiego mężczyzny, który wie, jak o siebie dbać.
  • Wyglądaj jak Johnny Deep. Niedawno przeprowadzona ankieta nazwała go gwiazdą, która wygląda najlepiej z brodą!
  • Uważaj na ‘randkowe golarki’. Ponad połowa kobiet umówi się z Tobą, a następnie przekona Cię, żebyś się pozbył brody”.

Zarost na twarzy może dodać jej uroku, ale trzeba uważać, aby nie przedobrzyć. Bez względu na to, jaki rodzaj zarostu wybierzesz, broda powinna być dobrana do kształtu Twojej twarzy i starannie wypielęgnowana – niesfornym, rozwichrzonym brodom mówimy zdecydowane „nie”. Na szczęście, nowoczesna technologia pomaga mężczyznom odnaleźć równowagę. Nasze sprytne narzędzia do pielęgnacji sprawiają, że utrzymanie idealnego stylu staje się łatwe. Narzędzia wizerunkowe Remington dla mężczyzn, pozwolą opanować technikę tworzenia tych i wielu innych stylów.

Pielęgnacja zarostu na twarzy

Zestaw PIONIEER (PG6050) to całkowicie bezprzewodowe urządzenie, które sprawdzi się przy stylizacji zarostu oraz osobistej pielęgnacji. Pionieer jest doskonałym zestawem do pielęgnacji o wszechstronnym zastosowaniu oferującym niezwykłe rezultaty za każdym razem. Wykonany jest w technologii Trim Shave®, która oferuje najdokładniejsze na rynku golenie do 0,2 mm*. Ponadto posiada aż 5 wymiennych końcówek: szeroką końcówkę trymera, precyzyjny trymer dla dokładnego golenia (0.2 mm), mini folię golącą, trymer liniowy do ciała, wąski trymer do nosa, uszu oraz brwi. Dodatkowo 3 nakładki grzebieniowe do strzyżenia pozwolą również na dokonanie poprawek fryzury. Cena 259 PLN.

EDGE (PG6030) to uniwersalny zestaw do pielęgnacji; strzyżarka do włosów, ostrze do wąsów i trymer do brody w jednym. Możliwość stylizacji za pomocą 2 nasadek grzebieniowych oraz 4 wymienne głowice trymera (poziomów 1-7 / 1mm-20mm) dla ostrzejszego i gładszego wykończenia. Wykonanie ostrzy w technologii Trim Shave® zwiększa dokładność golenia do 0,2 mm.* Ponadto ostrza w urządzeniu ułożone są pod kątem, który zwiększa widoczność oraz precyzję stylizacji zarostu.
Cena: 189 PLN.


Trymer do brody CONTOUR (MB4030), to rządzenie doskonałe do pielęgnowania tradycyjnej, pełnej brody. Zastosowanie pofałdowanych brzegów ostrzy Advanced Ceramic pozwala zablokować włos między ząbkami, zapobiegając ich odbijania się. Dzięki temu golenie staje się efektywniejsze oraz delikatniejsze. Trymer posiada 9 ustawień długości dla dłuższych rodzajów brody (1.5 - 18mm) oraz specjalny grzebień do zarostu (0.5 - 5.5mm). Cena: 229 PLN.


Trymer  do brody  HORIZON (MB4010) z ostrzami z powłoką Advanced Ceramic z 6-ustawieniami długości pozwoli Ci na utrzymanie bez wysiłku ulubionej długości zarostu. Zasilanie na baterie powoduje, iż można go używać w każdych warunkach. Ostrza samooliwiące nigdy nie wymagają ostrzenia. Horizon to proste rozwiązanie dla każdego mężczyzny. Cena 119 PLN.


Chcesz wiedzieć jaki zarost pasuje do Ciebie i jak go uzyskać?

Zapraszamy na naszą stronę pl.remington-europe.com  oraz na profil Facebook.com/RemingtonPolska.

*Dokładność golenia konkurencyjnych urządzeń to 0,4 mm.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony