SUPLEMENT DIETY DLA PRZYSZŁYCH OJCÓW - BEPARENT STARTER MAN

Suplement diety BEPARENT STARTER MAN to zestaw całkowicie naturalnych, specjalnie dobranych składników aktywnych najwyższej jakości, o udokumentowanym badaniami naukowymi korzystnym wpływie na proces zapłodnienia. BEPARENT STARTER MAN

poprawia jakość nasienia, wpływa na produkcję, żywotność i sprawność plemników, a także stymuluje wytwarzanie testosteronu. Suplement jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Zawiera L-karnitynę, cynk, selen, witaminy z grupy B, witaminę C, witaminę E, żelazo oraz koenzym Q10, czyli wszystkie składniki odżywcze niezbędne dla organizmu i zdrowia mężczyzny – nie tylko w okresie starania się o dziecko.

 

BEPARENT STARTER MAN dostępny jest w dobrych aptekach bez recepty. Opakowanie 30 wygodnych do zażywania tabletek wystarcza na miesiąc kuracji. Najsilniejsze działanie suplement osiąga po 3 mies. (związane jest to z 72-dniowym procesem spermatogenezy, czyli powstawania i dojrzewania plemników). Zaleca się równoczesne stosowanie suplementu BEPARENT STARTER WOMAN przez partnerkę.

Sugerowana cena detaliczna: 83 zł/opak. 30 tabletek

Dostępny w dobrych aptekach bez recepty.
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony