Czysta przyjemność golenia - Unicorno

Nawet prawdziwy twardziel miewa słabe punkty. Prawdziwa piętą Achillesową może być wrażliwa skóra twarzy, która cierpieć może nie tylko z powodu podrażnień po goleniu, ale także przesuszenia w rezultacie dezynfekcji środkami, zawierającymi alkohol. Rozwiązanie tego problemu znaleźli eksperci z Beauty Cosmetics, opracowując unikalną formułę balsamu po goleniu Unicorno.

unicornoDezynfekcja skóry po goleniu za pomocą alkoholu może zaowocować jej przyspieszonym starzeniem. Z wiekiem skóra przestaje produkować kolagen, który w sposób naturalny twardnieje i traci zdolność zatrzymywania wody. Do naskórka przedostaje się wówczas mniej substancji regenerujących. Skóra staje się cieńsza i powstają fałdy.

- W tej kwestii panowie mają zdecydowaną przewagę nad paniami, ponieważ ich cera jest naturalnie nieco grubsza. Jednak wcale nie oznacza to, że walki ze zmarszczkami nie należy podejmować jeszcze zanim główne białko tkanki łącznej przestanie być produkowane – mówi Piotr Janczak z firmy Beauty Cosmetics. W tym celu warto przeciwdziałać nadmiernemu wysuszeniu skóry, które spowodować może zastosowanie alkoholu w pielęgnacji po goleniu.

Aby skóra była przy tym właściwie zdezynfekowana warto sięgnąć po substancje, takie jak prowitamina B5, aloes czy mentol. Ich połączenie w balsamie Unicorno zapewnia dezynfekcję, leczy i przyspiesza gojenie podrażnień, a jednocześnie nawilża. To właśnie ta cecha, pozwala dodatkowo przeciwdziałać starzeniu się skóry. Dzięki opracowanej przez ekspertów z Beauty Cosmetics, autorskiej formule lekkiej konsystencji, kosmetyk łatwo się wchłania, a system „one drop” umożliwia jego precyzyjne dozowanie.

Produkt dostępny jest w punktach konsultacyjnych Beauty Cosmetics oraz w sklepie internetowym na: http://bcosmetics.com/pl/Unicorno/Produkty/Balsam-po-goleniu#

Cena: 63,00 zł
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony