Prezenty dla Niego

Jaki chce być każdy mężczyzna? Odpowiedź jest prosta – najlepszy! Co zrobić, żeby zawsze czuł się wygranym?

 

adidas extreme powerJaki chce być każdy mężczyzna? Odpowiedź jest prosta – najlepszy! Co zrobić, żeby zawsze czuł się wygranym? Podaruj mu zestaw adidas Extreme Power. To energetyzujący zapach zamknięty w opakowaniach inspirowanych piłkarskim klimatem. Powstał z myślą nie tylko o tych, którzy na murawie czekają na pierwszy gwizdek sędziego, ale też dla tych, którzy poza boiskiem stawiają czoła nowym wyzwaniom i ruszają do codziennej walki. Skomponowany został tak, by dodać pewności zwycięstwa w każdej sytuacji. Połączenie cytrusowych nut z ciepłymi akordami bobu tonka nadaje zapachowi zdecydowany, męski charakter i niezwyciężoną pewność siebie. Pozwól swojemu mężczyźnie poczuć się wygranym w każdym momencie.

adidas intense touchJeśli Twój ukochany to typ sportowca, podaruj mu kosmetyki z serii adidas Intense Touch. To zamknięta w buteleczce odwaga, która inspiruje do podążania śladem bohaterów sportowych. Jest dotykiem czegoś wyjątkowego, a jego elegancki zapach tworzą orientalne  przyprawy i kiwi połączone z czarną herbatą, dodającą świeżości. Wysokiej jakości matowa butelka została zaprojektowana w męskim, eleganckim stylu.

Zestawy kosmetyków adidas sprawią, że mężczyźni, którzy zostaną nimi obdarowani, poczują niezwykłe, niezapomniane emocje. Dzięki nim tegoroczne Walentynki będą naprawdę wyjątkowe.

Ceny rekomendowane:

woda toaletowa adidas Extreme Power  50 ml – 37,20 zł

woda toaletowa adidas Extreme Power 100 ml – 63,41 zł

woda toaletowa adidas Intense Touch 50 ml – 43,25 zł

woda toaletowa adidas Intense Touch 100 ml – 63,41 zł

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony