NOWOŚĆ! 4Flex SPORT KOLAGEN + L-Karnityna

Nie ma wątpliwości, że aktywność fizyczna to najlepszy sposób na zatrzymanie upływającego czasu oraz poprawę jakości życia. Paradoksem jednak jest, że to właśnie osoby uprawiające sport są najbardziej narażone na urazy układu kostno-stawowego. Dla poprawy komfortu ich życia, na polskim rynku pojawił się 4Flex SPORT. Dzięki wyjątkowemu połączeniu łatwo przyswajalnego kolagenu FORTIGEL® i L-karnityny, 4Flex SPORT działa na aparat ruchu z podwójną siłą - regeneruje chrząstkę stawową i wzmacnia mięśnie.

Bioaktywne peptydy kolagenowe FORTIGEL® aktywnie odbudowują tkankę chrzęstną, dzięki czemu stawy stają się bardziej elastyczne i wzmocnione. L-karnityna wspomaga pracę i siłę mięśni szkieletowych, zwiększa ich wydajność, redukuje obciążenia stawów, a tym samym prowadzi do ogólnej poprawy kondycji całego układu kostno-stawowego.

4Flex SPORT to idealne rozwiązanie dla osób uprawiających sport wyczynowo i rekreacyjnie, szczególnie narciarstwo, snowboard, piłka nożna, koszykówka, tenis, jogging i jazda na rowerze.

NOWOŚĆ! 4Flex SPORT  KOLAGEN + L-Karnityna

- zwiększa wydolność organizmu

- wzmacnia stawy i mięśnie

- wspomaga regenerację po treningu


 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony