Hugh Laurie nowym ambasadorem L'Oreal Paris Men Expert

Brytyjczyk z Oxfordu. Wielokrotnie nagradzany aktor, a także … scenarzysta, reżyser, kompozytor, piosenkarz i pisarz. Niezwykle męski i charyzmatyczny. Oto nowa twarz serii Vita Lift Men Expertl L`Oreal Paris – Hugh Laurie.- Czuję się zaszczycony, że będę reprezentował markę L’Oreal Paris. Będzie to dla mnie z pewnością wielka przygoda. Jako aktor, muszę przywiązywać dużą wagę do wyglądu. Jako mężczyzna – chcę. Nie tylko dlatego, że w życiu wygląd jest ważny, lecz także dlatego, że dbanie o urodę poprawia moje samopoczucie – mówi Hugh..

hugh_laurie- Czuję się zaszczycony, że będę reprezentował markę L’Oreal Paris. Będzie to dla mnie z pewnością wielka przygoda. Jako aktor, muszę przywiązywać dużą wagę do wyglądu. Jako mężczyzna – chcę. Nie tylko dlatego, że w życiu wygląd jest ważny, lecz także dlatego, że dbanie o urodę poprawia moje samopoczucie – mówi Hugh.

- Jak dbam o wygląd? Nie wiem czy wyglądam dobrze. Nie mi to oceniać. Wiem tylko, że wyglądam lepiej gdy zastosuję duet: przespana noc plus kosmetyki Men Expert, które okazały się bardzo skuteczne i wygodne w użyciu.

AKTOR

Po raz pierwszy przed kamerą pojawił się w 1975 roku. Od tamtego czasu wystąpił w ponad 20 filmach i serialach, m.in.:  Człowiek w żelaznej Masce, Rozważna

i romantyczna, Lot Feniksa, 101 Dalmatyńczyków, Stuart Malutki, Przyjaciele, Tajniacy. Przełomem dla Hugh okazał się rok 2004. Prawdziwą popularność przyniosła mu wtedy rola ekscentrycznego, antyspołecznego, ironicznego, obdarzonego czarnym humorem Dr. Gregory’ego House’a w popularnym, amerykańskim serialu „Dr House”, który co tydzień przyciąga 13 milionów widzów na całym świecie. To dzięki niezwykłej charyzmie aktora udało się stworzyć postać, która przerosła swój własny serial i stała się ikoną popkultury. Rola ta przyniosła mu dwukrotnie – w latach 2006 i 2007 – Złote Globy w kategorii Best Performance by an Actor in a Television Series – Drama.

W nadchodzącym roku będziemy mogli oglądać aktora w produkcji „Oranges”, gdzie aktor wystąpi u boku m.in. Leighton Meester, znanej z serialu „Plotkara”.

NAGRODY

  • 2005 Saturn w kategorii najlepszy aktor w serialu dramatycznym za serial Dr House

  • 2006 Saturn w kategorii najlepszy aktor w serialu dramatycznym za serial Dr House

  • 2006 Złoty Glob w kategorii najlepszy aktor w serialu dramatycznym za serial Dr House

  • 2007 Złoty Glob w kategorii najlepszy aktor w serialu dramatycznym za serial Dr House

  • 2007 Amerykańska Gildia Aktorów filmowych - nagroda w kategorii najlepszy aktor w serialu dramatycznym za serial Dr House

  • 2007 tytuł Oficera Orderu Imperium Brytyjskiego, otrzymany z rąk królowej Elżbiety II za zasługi na rzecz kultury brytyjskiej

  • 2009 Amerykańska Gildia Aktorów filmowych - nagroda w kategorii najlepszy aktor w serialu dramatycznym za serial Dr House

 

Hugh Laurie to jednak ktoś znacznie więcej niż aktor. To prawdziwa osobowość i wszechstronnie utalentowany artysta.

PISARZ

Jego pierwsza książka „The Gun Seller” (w Polsce wydana pod tytułem „Sprzedawca broni”) – thriller podszyty czarnym humorem, została wydana w 1996 roku w Wielkiej Brytanii. Nakład wznowiono wraz z sukcesem serialu „Dr House” a już niebawem powieść zostanie przeniesiona na ekran według scenariusza aktora. Obecnie Hugh pracuje nad swoją drugą książką, „The Paper Soldier”.

MUZYK

Jako dziecko odebrał bardzo kompleksowe wykształcenie muzyczne. Dziś  komponuje utwory w stylu folk rock a także śpiewa, gra na pianinie, gitarze, perkusji, harmonijce oraz saksofonie. Niektóre z jego utworów można było usłyszeć w serialu „Dr House”. Ostatnio aktor podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną, co zaowocowało wydaną w Wielkiej Brytanii w maju 2011 r. płytą „Let Them Talk”, utrzymaną w klimatach bluesowych. Ponadto, Hugh jest także członkiem rockowej grupy Band From TV, złożonej z aktorów, muzyków i sportowców (członkami są m.in. Greg Grunberg z serialu Heroes oraz James Denton z Gotowych na wszystko). Zespół gra wiele koncertów charytatywnych, podczas których zbierane są fundusze wspierające organizacje non-profit, m.in. The National Epilepsy Foundation, The Los Angeles Children’s Hospital, The Child Abuse Prevention Program.

DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA

w 2009 roku Hugh Laurie został ambasadorem organizacji działającej na rzecz praw dziecka  - Save the Children, w której sam kiedyś pracował.  Z okazji swoich 50. urodzin zorganizował aukcje charytatywną, z której dochód został przeznaczony na rzecz właśnie tej fundacji. Ponadto, aktor jest zaangażowany w projekty społeczne, takie jak The Pediatric Epilepsy Project, The National Alliance on Mental Illness, The National Coalition Against Domestic Violence. Współpracuje także  z Czerwonym Krzyżem.

PRYWATNIE

Wolne chwile aktor poświęca muzyce, motocyklom i rodzinie. Od 1989 roku jest żonaty z Jo Green, z którą ma trójkę dzieci: córkę Rebeccę oraz synów Charlesa i Williama, który odziedziczył po ojcu zamiłowanie do aktorstwa.

Hugh Laurie nowym ambasadorem L'Oreal Paris Men Expert zapowiedź http://www.youtube.com/watch?v=DPCpJq8WnME

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony