ContactSkin – nowy komfort życia!
Wpisany przez Lena Pytkowska   

Jesteś eleganckim, nowoczesnym mężczyzną, prowadzącym swój własny biznes, a może po prostu kochasz życie i nie chcesz, aby coś Ciebie ominęło. Wypróbuj rewolucji w systemach włosów i na nowo ciesz się życiem, ContactSkin jest opcją właśnie dla Ciebie! ContactSkin  to zupełna nowość na polskim rynku, w czym tkwi jego sekret? Przede wszystkim wygląda on niezwykle autentycznie, jest nie do odróżnienia od normalnych włosów. System ten posiada jako bazę ultra cienką, specjalną membranę (zaledwie 0,03 mm), która imituje skórę i jest z nią całkowicie kompatybilna. W niezwykle czasochłonnym procesie produkcji tysiące włosów są ręcznie mocowane do cienkiej mikroskóry. Specjalna technika implantacji pozwala na osadzenie włosów bez widocznych węzłów – dotykając „skóry” ContactSkin nie odróżni się jej od skóry głowy! Za pomocą tego systemu włosów można bezproblemowo przeprowadzić symulację wzrostu włosów, wrażenie owłosienia jest bardzo zbliżone do naturalnego. Zmieniająca się z miesiąca na miesiąc długość włosów pozwala poczuć się swobodnie i komfortowo.  Zgodnie z życzeniem klienta możliwa jest także zmiana koloru włosów. Zakola znikają w przeciągu godziny. Wybierając ten system włosów poczujemy się jak z własnymi, ponieważ zauważymy ich naturalny kierunek wzrostu oraz wypadanie. Korzystając z ContactSkin, staniesz się znów modnym i eleganckim mężczyzną!

Alternatywa dla tupetów i transplantacji włosów!
W odróżnieniu od tupetów, zaletą  tego systemu włosów jest odkryta linia czoła, po zamocowaniu ContactSkin widoczna będzie jedynie Państwa skóra i włosy ContactSkin. Perfekcyjne mocowanie do skóry głowy zapobiega przesunięciu się włosów w najmniej oczekiwanym momencie. Cechy te stają się szczególnie ważne dla osób aktywnych, które chcą cieszyć się rywalizacją, bez ryzyka zsunięcia się włosów. ContactSkin umożliwia wszelkie formy aktywności, „Można w nich spać, kąpać się, swobodnie je czesać i układać. I co najważniejsze – jak zauważa Izabela Szymczak, Właścicielka Kliniki Włosów Hair Lab - w nowych włosach można się czuć absolutnie komfortowo i bezpiecznie w każdej sytuacji - podczas pływania, uprawiania ekstremalnych sportów, ciężkiego wysiłku czy silnego wiatru.”

Należy podkreślić, że ContactSkin jest alternatywą dla transplantacji włosów. Chirurgiczny przeszczep włosów wymaga pewnej określonej ilości istniejących włosów własnych. System włosów przytwierdza się zaś na specjalny klej po wcześniejszym ogoleniu włosów – jest to technika „bondingu”. ContactSkin, w odróżnieniu od zabiegów przeszczepu skóry, jest całkowicie bezbolesny, zabieg trwa zdecydowanie krócej, nie niesie ze sobą żadnego ryzyka i w każdej chwili możemy z niego zrezygnować.

Rezultaty i efekty w zastosowaniu ContactSkin a transplantacja włosów:

  • Metoda jest bezoperacyjna i bezbolesna
  • Brak ryzyka
  • Natychmiastowy i całkowity efekt w przeciągu 60-120 minut
  • Brak ograniczeń odnośnie ilości włosów
  • Metoda nie wymaga stosowania leków
  • Nadzwyczajnie estetyczna i naturalna linia włosów
  • Bez żmudnych i czasochłonnych operacji
  • Bez krwi, bez strachu
  • Bez okresów leczenia
  • W każdym czasie możliwa jest zmiana koloru włosów, zmiana fryzury i długości włosów

System jest polecany także osobom po zabiegach chemioterapii oraz z łysieniem plackowatym.


Beztroski urlop i łatwa pielęgnacja!
Wybierając ofertę na urlop, nie będą Państwo musieli decydować się na konkretny klimat. Urlop nad morzem, słońce nie będą stanowić żadnego problemu dla Państwa włosów. Promienie UV, słona morska woda nie naruszą struktury systemu uzupełniania włosów. Możecie cieszyć się beztrosko wolnym czasem razem z rodziną. Po urlopie zalecamy przybycie do kliniki i poddanie ich regeneracji.  W ciągu roku otrzymają Państwo 8-12 systemów uzupełnienia włosów Contact Skin. Podczas każdej zmiany macie Państwo możliwość wyboru długości włosów, fryzury itp. lub zachowania obecnej.

ContactSkin nie wymaga szczególnej pielęgnacji, zaletą jest widoczne skrócenie czasu dbania o włosy. Włosy należy myć tak jak własne, następnie wysuszyć ręcznikiem i suszarką. Stosujecie Państwo codziennie jedynie szampon ContactSkin oraz balsam. W celu uzyskania specjalnych fryzur można zastosować żel ContactSkin. Nie potrzebujecie Państwo żadnego szczególnego rodzaju pielęgnacji na co dzień co sprawia, że system jest bardzo prosty w użytkowaniu.

Należy pamiętać, że ContactSkin nie jest peruką, to nowoczesny system włosów, pozwalający cieszyć się każdym dniem na nowo. Systemy włosów proponowane przez Klinikę HairLab to wieloletnie doświadczenie specjalistów z dziedziny skóry głowy, uzupełniania włosów i problemów związanych z łysieniem.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony