Koenade dni pełne miłości
Wpisany przez Kinga Sobieraj   

Walentynki to wyjątkowy dzień, w którym atmosfera miłości unosi się wszędzie. W Dniu Zakochanych nie tylko obdarowujemy się słodkimi upominkami, jemy romantyczne kolacje przy świecach czy wyznajemy ukochanym nasze uczucia, ale również spędzamy pełne niezapomnianych uniesień noce. koenadeNiestety, zmęczenie po pracy czy też związany z nią stres może nam popsuć miłosne plany na wieczór. Obniżony poziom energii oraz znużenie znacząco wpływają nie tylko na spadek libido, ale również na ogólną jakość naszego życia czy związku. Bardzo często przyczyną takiego stanu jest niedobór NADH. Jest jednak sposób na to, by podgrzać atmosferę w sypialni i zaskoczyć partnera swoją niespożytą energią. Regularne uzupełnienie te składnika to sposób na niezapomniane chwile w sypialni!

Nie pozwól, by zmęczenie popsuło Ci walentynkowy wieczór! Ciągły stres oraz przemęczenie związane z pracą bardzo często są przyczynami braku ochoty na seks i unikania kontaktów fizycznych z partnerem. W tego typu sytuacji na pewno pomoże Ci wyjątkowa substancja - NADH. Dzięki niej i jej odpowiednim poziomie w organizmie Walentynki będą naprawdę wyjątkowe, a atmosfera w sypialni zdecydowanie wyższa niż na co dzień.

NADH to w pełni naturalna substancja, dzięki której szybko i skutecznie odzyskasz siły, a co za tym idzie  utraconą ochotę na seks. Jest ona niezwykle istotna dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. NADH to substancja czynna,  skutecznie usuwająca wszelkie oznaki zmęczenia, zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Występuje ona w ludzkim organizmie, jednak wraz z upływem czasu jej poziom maleje.

Przyjmowanie odpowiedniej dawki NADH to bezpieczny sposób na poprawę samopoczucia, nastroju i wzrostu energii życiowej. Zagwarantuje Ci ona niesamowite doładowanie pozytywną energią. Zwiększy on również produkcję „hormonów szczęścia” (dopaminy i serotoniny) w organizmie. Sprawi, że pomimo nawału obowiązków i pracy do późna nadal będziesz czuła się pełna życia, zadowolona z siebie, a także znów będziesz miała ochotę na seks. Podkręć więc atmosferę w swojej sypialni!

NADH znajdziesz w innowacyjnym suplemencie diety – Koenade.

Dostępne produkty:

KOENADE Vitality kupić można w sklepie internetowym na stronie www.koenade.eu oraz za pomocą SMS o treści 1H1 na numer 70500 (koszt SMS z VAT wynosi 0,61 zł).

Koszt preparatu – 30 tabletek to 89,20 zł. Zawartość NADH – 15 mg.

KOENADE Vitality+Energia kupić można w sklepie internetowym na stronie www.koenade.eu oraz za pomocą SMS o treści 1H1 na numer 7050 (koszt SMS z VAT wynosi 0,61 zł).

Koszt preparatu – 12 tabletek to 34,50 zł. Zawartość NADH – 10 mg.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony