Seksowne zapachy od Caroliny Herrery
Wpisany przez Izabela Sawicka   

Seksowne i uwodzicielskie zapachy od Caroliny Herrery - dla Niej i dla Niego - które mogą być znakomitą inspiracją na zbliżające się Walentynki.212 SEXY MEN

 

sexy men212 SEXY MEN to zapach stworzony z myślą o zmysłowych, zagadkowych i pewnych siebie mężczyznach. Zapach, który zniewala i rozpala zmysły, a jednocześnie doskonale uosabia styl i kosmopolityczny duch wielkiego miasta.

Subtelna i zmysłowa kompozycja jest efektem połączenia świeżej i energetyzującej mandarynki i bergamotki oraz woni listków kwiatów i pieprzu z dodatkiem kardamonu. Męskość łamana jest przez orientalną woń nuty głębi – wanilii, piżma i drzewa sandałowego.

212 SEXY MEN to seksowny, świeży i orientalny zapach, który uwodzi...

Pojemność – cena:

Woda toaletowa 100ml – 302 zł

Woda toaletowa 50ml – 214 zł

Balsam po goleniu 100ml – 177 zł

Dezodorant w sztyfcie 75ml – 91 zł

Dezodorant w spray’u 100ml – 91 zł

 

sexy212 SEXY to zapach zmysłowej, niezależnej kobiety, której wewnętrzny spokój łączy się z naturalnym urokiem i poczuciem wolności. Przyciąga ona do siebie ludzi bez większego wysiłku, z elegancką prostotą, a zapach jest dla niej radosnym podkreśleniem własnej osobowości.

Cytrusowa nuta głowy dodaje świeżości i rozgrzewa ciepłem czerwonego pieprzu i stymulującej bergamotki. Środkowa nuta gardenii i geranium intryguje i stopniowo rozprzestrzeniają się we wszystkich kierunkach. Ostatnie wrażenie tworzą głębokie i ciepłe nuty głębi, gdzie delikatny aromat waty cukrowej miesza się z wanilią, szczyptą drzewa sandałowego i tajemniczą zmysłowością piżma.

212 SEXY to zapach seksowny, ale subtelny, elegancki, lecz młody, wibrujący, ale lekki – to najseksowniejszy zapach nowojorskiej kobiety!

Pojemność – cena:

Woda perfumowana 100 ml – 346 zł

Woda perfumowana 60 ml – 283 zł

Woda perfumowana 30 ml – 185 zł


 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony