Oillan - Aktywna ochrona w trudnych warunkach

Seria Oillan powstała z myślą o pielęgnacji skóry bardzo suchej, podrażnionej i alergicznej. Oparte na emolientach produkty zapewniają skórze odpowiednią wilgotność i poziom natłuszczenia, nie zawierają substancji zapachowych, konserwujących i barwiących. Dzięki delikatnym, hipoalergicznym składnikom przeznaczone są zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Szczególnie zimą nasza skóra potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji – w serii Oillan znajdują się produkty, które znakomicie ochronią ją przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi – wiatrem, słońcem i mrozem..

 

OillanBalsam Specjalny – Formuła zimowa NOWOŚĆ!

Bardzo wydajny balsam działa jak odżywczy „opatrunek” dla suchej i podrażnionej skóry. Szybko się wchłania, pozostawiając ochronny film na skórze. Zawartość gliceryny wzmacnia nawilżenie naskórka, uszczelniając barierę lipidową na okres 24 godzin, a także zmniejsza przeznaskórkową utratę wody (TEWL) oraz wspomaga regenerację komórek skóry, szczególnie w okresie zimowym. Witamina B3 stymuluje syntezę ceramidów w skórze, dzięki czemu odbudowuje barierę lipidową naskórka oraz zapewnienia długotrwałe natłuszczenie skóry. Działa łagodząco i przeciwpodrażnieniowo. Aquaxyl™ zwiększa zawartość wody w naskórku, dzięki czemu daje szybki i jednocześnie długotrwały efekt nawilżenia. Wzmacnia, wygładza i regeneruje skórę. Betaina redukuje przeznaskórkową utratę wody i sprawia, że skóra staje się nawilżona, miękka i gładka. Dodatkowo zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Cena: 24 zł (100 ml)

OillanKrem pielęgnacyjno-ochronny do twarzy i ciała

Krem o działaniu ochronnym i łagodzącym, zmniejsza szorstkość i suchość skóry. Zawiera fotostabilne filtry UVA i UVB (SPF 15), oraz aktywny kompleks lipidowy, dzięki czemu chroni skórę przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych (słońce, wiatr i mróz). Wyciąg z planktonu Artemia salina pobudza metabolizm komórek naskórka i chroni ich DNA przed wolnymi rodnikami, przez co skutecznie regeneruje skórę.masło Shea natłuszczają skórę, uzupełniając lipidy naskórka wymyte przez mydła lub inne substancje, które mogą naruszyć barierę ochronną skóry. Aktywny kompleks lipidowy i

Cena: 25,50 zł (75 ml)OillanKrem regeneracyjno-ochronny do rąk i paznokci

Krem zawiera aktywną formułę regenerująco-ochronną zwiększającą odporność skóry na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych (słońce, wiatr i mróz). Naturalny wyciąg z ziaren jęczmienia oraz oleju z nasion drzewa Argane (Maroko), wzmacnia dłonie oraz paznokcie. Dzięki zawartości masła Shea, witaminy E oraz ßglukanu, krem przyspiesza gojenie się mikrouszkodzeń skóry. Produkt stymuluje produkcję kolagenu i fibronektyny w skórze, aktywując naturalne procesy naprawcze oraz powstrzymując proces jej starzenia się. Krem pozostawia efekt OCHRONNEJ RĘKAWICZKI, regenerującej i chroniącej przed szkodliwymi czynnikami.

Cena: 21 zł (50 ml)

 OillanBalsam ochronny do ust

Balsam ochronny to naturalna odżywka dla Twoich ust. Polecany jest do regeneracji suchych i popękanych ust. Systematyczna aplikacja chroni przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych (wiatr, mróz, słońce), a aktywny promotor biolipidowy odbudowuje naturalną barierę ochronną skóry i łagodzi podrażnienia. Podwójna skuteczność balsamu to działanie zarówno powierzchniowe (ochronno-łagodzące) jak też głęboka i intensywna regeneracja głębszych partii skóry. Przynosi natychmiastową ulgę, pozostawiając na skórze delikatną warstwę ochronną i długotrwały efekt nawilżenia ust. Bardzo wygodny w aplikacji.

Cena: 17,50 zł (15 ml)


 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony