Gdy opadniesz z sił… Koenade Vitality.
Wpisany przez Kinga Sobieraj   

Stres, praca do późna, ciągłe znużenie, poczucie wypalenia i brak czasu dla siebie  – co raz więcej mężczyzn właśnie tak opisze swoje codzienne życie. Te czynniki mają bardzo niekorzystny wpływ na funkcjonowanie organizmu, jego sprawność i wydolność. Zmęczenie wynikające z przepracowania, spadek energii oraz życie pod ciągłą presją bardzo często powodują spadek libido. Nie masz ochoty na seks? koendaSeks nie sprawia Ci radości, ale powoduje frustrację? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco chociaż na jedno z powyższych pytań to znak, że czas coś zmienić… Jest na to sposób! Wystarczy sięgnąć po rewolucyjny suplement diety Koenade Vitality, który szybko i skutecznie przywraca siły witalne.

Brak ochoty na seks czy też niemożność zaspokojenia partnerki powoduje w mężczyznach niewyobrażalną frustrację, obniżenie poczucia własnej wartości, cierpienie oraz wstyd. To wszystko potęguje codzienny stres, a także sprawia, że praca staje się coraz bardziej męcząca, korki coraz dłuższe, a partnerka bardziej nieznośna. Nie pozwól, aby do reszty ogarnęła Cię apatia!

Udane życie seksualne to niezwykle ważny aspekt życia, silnie oddziałujący na męskie samopoczucie. Odpowiedni poziom libido, które immanentnie związane jest z energią życiową, zapewnisz sobie przyjmując naturalny suplement poprawiający humor, dodający energię i aktywujący witalność. Taki właśnie jest preparat Koenade Vitality.

Koenade Vitality to innowacyjny, w pełni naturalny produkt, dzięki któremu szybko i skutecznie odzyskasz utraconą męskość. Głównym składnikiem suplementu jest NADH - niezwykle istotna substancja dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. NADH to substancja czynna skutecznie aktywująca witalność. Występuje ona naturalnie w organizmie człowieka, niestety wraz z upływem czasu jej poziom w organizmie spada. Dlatego tak istotne jest, aby ją uzupełniać. Najlepszym sposobem na jej uzupełnienie jest stosowanie Koenade Vitality, ponieważ zawarta jest w nim duża dawka NADH – aż 15 mg w łatwo przyswajalnej formie.

Suplement Koenade to szybki i bezpieczny sposób na poprawę samopoczucia, nastroju i wzrostu energii życiowej. To prawdziwy aktywator witalności, zwiększający produkcję „hormonów szczęścia” (dopaminy i serotoniny) w organizmie. Sprawi on, że pomimo nawału obowiązków i pracy do późna nadal będziesz czuł się pełny życia, zadowolony z siebie, a także znów będziesz miał ochotę na seks. Uwolnij swoją męską naturę!

Koenade jest suplementem diety zaakceptowanym przez GIS. Producentem suplementu jest Polfarmex S.A. Dostępny jest dobrych aptekach,  w sklepie internetowym na stronie www.koenade.eu oraz za pomocą SMS o treści 1H1 na numer 70500 (koszt SMS z VAT wynosi 0,61 zł).

Koszt preparatu – 30 tabletek to 89,20 zł. Zawartość NADH – 15 mg.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony