Kumazu – profesjonalna pielęgnacja każdego zarostu!

Zapuszczanie, strzyżenie, modelowanie, czesanie… dbanie o brodę to niezwykle pracochłonne zajęcie. Wszystkie te czynności mogą jednak nie przynieść zadowalających efektów, jeśli zabraknie najważniejszej z nich – pielęgnacji z użyciem najwyższej jakości preparatów, takich jak odżywka do brody marki Kumazu!

kumazu
Bujny, czy dopiero zapuszczany, wystylizowany nowocześnie czy retro – każdy zarost wymaga szczególnej pielęgnacji i wielu starań, by przynosił radość jego posiadaczowi… i nie tylko! Nie dziwi zatem fakt, że wielbiciele wąsów i brody, chcąc osiągnąć właściwe rezultaty, szukają rozwiązań na najwyższym poziomie. Jednak codzienna wizyta w specjalnym salonie fryzjerskim u tzw. barbera, to ewentualność, na którą nie każdy może sobie pozwolić. Znakomitą alternatywą dla tej opcji są preparaty, które sprawdzą się w przypadku domowej, codziennej pielęgnacji. Wśród dostępnych na naszym rynku szamponów, olejków czy produktów do stylizacji, warto jednak zwrócić uwagę na profesjonalną odżywkę do brody marki Kumazu – kosmetyk, który łączy siłę naturalnych składników z innowacyjną recepturą!
Skład odżywki został opracowany z myślą o szczególnych potrzebach męskiego zarostu i dlatego zawiera starannie wyselekcjonowane wyciągi roślinne, np. betainę. Ekstrakt z tej rośliny pomaga zmiękczyć zarost i sprawić, by był on bardziej podatny na strzyżenie czy modelowanie. W uzyskaniu lepszych efektów stylizacyjnych pomaga też zawarty w odżywce Kumazu olejek z pestek moreli. Wzmacnia on zarówno cebulki włosów, jak i zarost na całej długości, sprawiając, że każdego dnia broda prezentuje się zupełnie tak, jakby jej właściciel właśnie opuścił salon fryzjerski. Z kolei olejki z pestek truskawek i czarnej porzeczki dogłębnie odżywiają nawet mocno przesuszone niewłaściwą pielęgnacją włosy i nadają zarostowi zdrowego, estetycznego blasku i sprężystości.
Warto również podkreślić, że pielęgnacja brody czy wąsów – bez względu na ich rozmiar - nie ogranicza się wyłącznie do dbania o same pasma. Podobnie jak w przypadku skóry głowy, skóra twarzy również wymaga odpowiedniego wsparcia w postaci nawilżenia i odżywienia – w przeciwnym razie posiadacz zarostu będzie musiał zmierzyć się z takim problemem, jak mało estetyczne łuszczenie się naskórka. Idealnym rozwiązaniem tej kwestii jest potrójna moc owocowych olejków zawartych w odżywce marki Kumazu, które delikatnie pielęgnują zarost i zatrzymują wilgoć w skórze, zapobiegając jej wysuszeniu, dzięki czemu wąsy czy broda będą prezentować się idealnie.
Ekskluzywna odżywka do zarostu marki Kumazu to produkt do zadań specjalnych – przy minimalnym nakładzie pracy pozwala uzyskać profesjonalne efekty we wnętrzu własnej łazienki. Dzięki niemu codzienna pielęgnacja dla każdego "brodacza" stanie się czystą przyjemnością!
Produkt dostępny na www.kumazu.pl
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony