Konkurs „Zdrowy Uśmiech Philips Sonicare”

Badania pokazują, że zdrowie jamy ustnej wpływa na zdrowie całego organizmu. Niestety higiena jamy ustnej bywa zaniedbywana, przez co z chorobami jamy ustnej zmaga się 3,9 mld ludzi na całym świecie , a nieleczona próchnica zębów dotyka prawie połowy światowej populacji (44%). Właśnie dlatego Philips Sonicare, marka sonicznych szczoteczek do zębów najczęściej polecana przez stomatologów, zachęca do profilaktyki i odpowiedniej higieny jamy ustnej na każdym etapie życia, włączając w to dzieci.

szczoteczka sonicznaPrzy okazji obchodów tegorocznego Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej Philips Sonicare m.in. organizuje konkurs „Zdrowy Uśmiech Philips Sonicare”. Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz na stronie i wysłać zdjęcie swojego uśmiechu lub też rysunek przedstawiający piękny i zdrowy uśmiech wykonany przez dziecko. Konkurs trwa do 10 kwietnia. Do wygrania w konkursie jest po 10 sztuk szczoteczek sonicznych Philips Sonicare FlexCare i Philips Sonicare For Kids. Zebrane prace konkursowe zostaną wykorzystane do stworzenia wspólnego kolażu pokazującego wielki zdrowy uśmiech Polaków. Dołącz do nas i bądź częścią Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej.

Aby uzyskać więcej informacji na temat konkursu odwiedź stronę internetową: https://www.zdrowy-usmiech-philips-sonicare.pl.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony