Znowu katar
Zaczyna się zwykłym kichnięciem a kończy nieprzespaną nocą. Rodzice przedszkolaków doskonale znają taki scenariusz. Chyba nic nie rozwija się tak szybko jak katar w przedszkolu. Dzieci zarażają się jedno od drugiego. Rano jeszcze zdrowe biegną do swoich kolegów,  a po południu wracają zakatarzone i niechętne do zabawy. Może tym razem zamiast kolejnej nieprzespanej nocy terapia podczas snu? - Często zaprowadzam do przedszkola Olę zdrową, a odbieram ją już z zatkanym noskiem lub  cieknącym katarem – o swoich doświadczeniach opowiada mama czterolatki.

Katar i przeziębienie rozwijają się bardzo szybko i są wyjątkowo dokuczliwe, zwłaszcza dla dzieci, ponieważ nie potrafią one dobrze wyczyścić nosa, nie można im podawać wielu środków i nie lubią wpuszczania kropli. W przypadku dzieci naprawdę nie można powiedzieć, że to tylko katar. Dzieci zwykle źle go znoszą. Są marudne, źle śpią i tracą ochotę do zabawy. Katar staje się wówczas problemem nie tylko dla dzieci ale także ich opiekunów.

Katar znika nocą

Idealny środek, to taki, który leczy bez wiedzy dziecka. Olejek Olbas leczy katar podczas snu. Wystarczy skropić olejkiem piżamkę lub pościel a uwalniana kompozycja siedmiu leczniczych składników m.in. mentolu oraz olejków eukaliptusowego, miętowego, goździkowego, kajeputowego i jałowcowego, szybko udrażnia nos i pozwala swobodnie oddychać Dzięki unikalnej kompozycji składników Olbas oil działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Taka sucha inhalacja (bez użycia wody) przynosi szybki efekt i daje szansę przespania przez dziecko całej nocy. ,

- Olejek Olbas jest doskonale znany rodzicom – przyznaje mama Oli. – Jego skuteczność, wygoda stosowania i bogaty skład olejków eterycznych są najlepszą rekomendacją. Bez stresu i szybko pozwala pozbyć się przykrej dolegliwości. Udrażnia nos, leczy i może być stosowany zawsze gdy zachodzi taka potrzeba.

Inhalacje suche olejkiem Olbas są zalecane dzieciom już od trzeciego roku życia.  Starsze dzieci (powyżej 7 roku życia) oraz dorośli mogą dodatkowo stosować olejek Olbas w inhalacji mokrej. Wystarczy nalać kilka kropli do kubka z ciepłą wodą i wdychać uwalniające się opary. Efekt jest równie szybki jak przy inhalacji suchej.

Wygodne leczenie kataru

Olejek Olbas dzięki swojej unikalnej formie płynu do inhalacji jest wygodny w stosowaniu. Dodatkowo można go łączyć z  innymi lekami wspomagającymi leczenie kataru i przeziębienia. Jedna butelka preparatu wystarcza na 40 zastosowań, czyli nawet na cały rok. Można go stosować długotrwale i zawsze w razie konieczności.

- Gdyby tak wszystkie leki mogły być podawane dziecku także w czasie snu, życie rodziców byłoby wolne od wielu stresujących chwil – marzą mamy przedszkolaków. Skuteczny sposób na katar jest szczególnie pożądany w czasie przesilenia wiosennego, kiedy liczba zachorowań wzrasta. Rozwiązanie takie jak inhalacja Olbas oil szybko pozwoli dziecku wrócić do zdrowia, a tym samym do przedszkola i zabawy.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony