Golarki Braun Series 7 – dążenie prosto do celu daje najdoskonalszy rezultat

Niezależnie od sytuacji najszybsza trasa wiedzie zawsze po linii prostej, nigdy w koło. Podobnie jest z celami czy codziennymi zadaniami, które możemy osiągnąć lub zakończyć szybciej, jeśli poszukamy najprostszych i najbardziej efektywnych rozwiązań. Nic dziwnego, że to samo dotyczy golenia! Precyzyjne golenie ruchem liniowym przy użyciu golarki foliowej jest lepszym rozwiązaniem niż okrężne ruchy golarek rotacyjnych.

braun7Foliowa czy rotacyjna?

Używając Braun Series 7, golimy twarz poprzez precyzyjne pociągnięcia ruchem liniowym. Dzięki ruchom w górę i w dół, golarka goli włosy z największą dokładnością i w sposób, który możemy w pełni kontrolować. Dla porównania, golarki obrotowe wymagają od użytkownika wykonania wielokrotnych ruchów okrężnych, tylko po to, aby ogolić tę samą przestrzeń. W rezultacie, golarki rotacyjne omijają część włosów i występuje większe prawdopodobieństwo podrażnienie skóry. Braun Series 7 za jednym pociągnięciem daje rezultaty, na które inne urządzenia potrzebują dwóch.

Braun Series 7 posiada skoncentrowaną, aktywną powierzchnię golenia, więc każdy ruch precyzyjnie goli powierzchnię skóry. Ruchoma głowica dopasowuje się do konturów twarzy i maksymalizuje obszar golenia, pokrywając 32 proc. więcej powierzchni skóry niż golarki rotacyjne przy pierwszym ruchu. Oznacza to, że Braun Series 7 wykonuje za jednym pociągnięciem pracę, na którą obrotowe golarki potrzebują aż dwóch ruchów1.

Braun Series 7 – innowacyjne golenie z wykorzystaniem technologii dźwiękowej

  • golarki Braun Series 7 podczas golenia wykorzystują technologię dźwiękową w postaci aż 10 000 mikrowibracji na minutę. Mikrowibracje pozwalają wychwycić więcej włosów przy każdym przesunięciu golarką
  • golarki Serii 7 oferują w pełni elastyczny system golenia. Niezwykły potencjał adaptacyjny głowicy golącej sprawia, że radzi sobie ona nawet z najtrudniejszymi niuansami konturu twarzy. Niezależnie poruszające się folie i trymer zamontowane są na ruchomej głowicy – MicroMotion plus MacroMotion. Dla dokładności włosy są przycinane do 0,05 mm!
  • Series 7 dopasowują się do indywidualnego typu skóry i stylu golenia poprzez przyciski personalizacji, które ułatwiają wybór ulubionego z 5 trybów golenia, od trybu wrażliwego po tryb turbo.
  • golarki posiadają opatentowany system ActiveLift™, czyli zespół noży tnących, które znajdują się pomiędzy foliami i wykonują 130 ruchów na sekundę. Noże, w aktywny sposób unoszą i ścinają płasko leżące włosy, także te rosnące w trudnych miejscach
  • golarki Braun posiadają folię OptiFoil o rewolucyjnej budowie z otworami o zróżnicowanych kształtach, aby uchwycić włoski rosnące w różnych kierunkach, dzięki czemu przycięte są jeszcze bliżej skóry.
  • dzięki wydajnej baterii litowo-jonowej bez efektu pamięci, pełne naładowanie trwa zaledwie jedną godzinę i zapewnia 50 minut golenia. 5-minutowe szybkie ładowanie z powodzeniem wystarczy na jednorazowe golenie.

 

1 Braun Series 7 goli powierzchnię 394.5mm² skóry, golarka rotacyjna goli 297mm² skóry.

Tags:
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony