Nowa jakość w męskim goleniu: postaw na precyzję i pielęgnację!

Xtreme3 Ultimate Plus to największa innowacja Xtreme3 od czasu wprowadzenia tej popularnej linii na rynek w 2001r. Nowa jednorazówka Wilkinson łączy w sobie to, co w męskim goleniu najważniejsze: precyzyjnie usuwa zarost i doskonale pielęgnuje.

wilkinson_xtreme3_ultimate_plusO 50% szerszy niż w poprzednich modelach, pasek nawilżający zapewnia jeszcze lepszy poślizg i skuteczniejszą aplikację substancji odżywczych. Dwa razy szerszy niż poprzednio, pasek napinający czyni golenie jeszcze bardziej komfortowym i bezpiecznym.

W nowym wariancie - Xtreme3 Ultimate Plus znajdziecie oczywiście znak rozpoznawczy linii Xtreme3 - elastyczne ostrza, które same w sobie, dopasowują się do kształtów golonych powierzchni. Pozostałe elementy maszynki, w nowym modelu, nabrały nowej jakości, zyskując też nowy wygląd.

Nie tylko paski się zmieniły. Dzięki nowemu kształtowi i o 16% większemu ciężarowi rączka lepiej leży w dłoni, umożliwiając pewniejszy chwyt, a zatem jeszcze dokładniejsze i bardziej komfortowe golenie. Motyw „X”, nawiązujący do nazwy linii Xtreme3, czyni wygląd maszynki bardziej nowoczesnym i interesującym.

Maszynka jest ogólnie dostępna w opakowaniach 3+1 Gratis oraz 6+2 Gratis
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony