GILLETTE WSPIERA MĘŻCZYZN W WALCE Z PODRAŻNIENIAMI PO GOLENIU

Nowe, globalne badanie przeprowadzone przez markę Gillette* pokazuje, że ponad 50% mężczyzn odczuwa dyskomfort wywołany podrażnieniami po goleniu. Przekłada się to negatywnie na ich samoocenę. Z badań wynika również, iż mężczyźni błędnie myślą, że zaczerwienienie twarzy jest nieuniknioną konsekwencją golenia. Gillette udowadnia, że niedogodnościom związanym z goleniem twarzy można zapobiegać poprzez używanie odpowiednio zaprojektowanej maszynki takiej jak Gillette Mach3 Turbo.

mach3turboPodrażnienia po goleniu to problem mężczyzn na całym świecie. Deklaracje mężczyzn pokazują, że zarówno mężczyźni, jak i ich partnerki żyją w błędnym przekonaniu, że zaczerwienienie jest nieuniknioną konsekwencją dokładnego golenia. Gillette tymczasem udowadnia, że odpowiednia maszynka, taka jak Gillette MACH 3 Turbo nie powoduje podrażnień i gwarantuje 10 razy lepszy komfort golenia w porównaniu do maszynki  jednorazowej.

“Na podstawie wyników globalnego badania Gillette, potwierdziliśmy spadek pewności siebie u mężczyzn spowodowany zaczerwienieniem twarzy po goleniu. Gillette wzywa mężczyzn do wypowiedzenia walki zaczerwienieniom polecając maszynki z serii Gillette Mach 3. Należąc do technologicznej czołówki producentów maszynek do golenia marka Gillette ma świadomość, że zaczerwienienia nie są czymś nieuniknionym w codziennym życiu mężczyzn.  Zaczerwienienie jest na ogół wynikiem podrażnienia skóry na skutek golenia nieprawidłowo dopasowaną maszynką. Ostrza Mach3 zostały specjalnie opracowane tak aby zmniejszyć nacisk na skórę, co z kolei umożliwia dokładne golenie za jednym pociągnięciem.” – powiedział Matej Podobnik, P&G Communications Manager.

Podrażnienie po goleniu które często towarzyszy mężczyznom używającym maszynek jednorazowych sprawia, iż wielu z nich traci pewność siebie, co również wpływa na sposób ich komunikacji z bliskimi.

“Istnieje wyraźny związek między wyglądem naszej skóry, a naszym samopoczuciem. Wielu mężczyzn nie wie, że codzienne golenie, może mieć znaczący wpływ na ich nastrój czy też emocje. Skóra wolna od podrażnień, ma bezpośredni wpływ na wzrost poczucia pewności siebie” – wyjaśnia psycholog kliniczny, dr hab. Ted Grossbart.

O produkcie

Nowa maszynka dla mężczyzn Gillette Mach3 Turbo zapewnia dokładne golenie bez zaczerwienienia skóry. W przeciwieństwie do maszynek jednorazowych daje możliwość komfortowego i zaawansowanego golenia. Jest wyposażona w 3 ultra cienkie ostrza, rozstawione progresywnie, aby już za jednym pociągnięciem dokładnie usunąć męski zarost. Ostrza zostały zamontowane na sprężynkach, aby automatycznie dostosowywać się do różnych poziomów nacisku i rodzajów skóry, co w przypadku maszynek jednorazowych nie jest możliwe. Ruchoma główka zapewnia gładkie prowadzenie maszynki po powierzchni twarzy. Wszystkie te funkcje pomagają zredukować nacisk ostrza na skórę, gwarantując dokładne i komfortowe golenie bez żadnych zaczerwienień. Technologia zastosowana w maszynce pozwala uzyskać za jednym pociągnięciem 10 razy lepszy komfort golenia w porównaniu do maszynki  jednorazowej. Dodatkowo maszynka systemowa Gillette Mach3 Turbo Razor została wyposażona w system Comfort Guard  - 5 mikrolistków kontrolujących optymalny poziom golenia oraz pasek nawilżający, które zapewniają efekt gładkiej skóry. Wszystkie funkcje nowej maszynki Gillette MACH3 Turbo Razor pozwalają kontrolować nacisk ostrzy na powierzchnię skóry, gwarantując bardziej komfortowe golenie zapobiegając zaczerwienieniu twarzy, często występującego po zastosowaniu maszynki jednorazowej.

Więcej o maszynce Gillette Mach3:  http://www.gillette.com/pl/PL/home.aspx

*Badanie internetowe zostało przeprowadzone w 14 krajach. Wyniki przedstawione w niniejszym raporcie są oparte na odpowiedziach 7019 respondentów z 14 krajów objętych badaniem. Zbieranie danych miało miejsce w lipcu 2013 roku na losowej próbie ogólnej populacji i zostało opracowane przez ResearchNow z krajowego panelu online. Próbka była zrównoważona pod względem płci. Respondenci spełniali następujące kryteria: używali jednorazowej maszynki do golenia (mężczyzna) / partner używał jednorazowej maszynki (kobieta).

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony