Micro Derme 2 Generacji, czyli pełna redukcja ubytków włosów

Coraz częściej, niezależnie od wieku, znaczna liczba mężczyzn doświadcza przykrej dolegliwości utraty włosów. Typowe „zakola” czy też pieszczotliwie zwana „łysinka” w praktyce przysporzyć mogą swoim właścicielom nie lada problemu, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Mężczyzna dotknięty problemem łysienia częstokroć doświadcza bowiem wrażenia jakoby czas wcale nie obszedł się z nim łaskawie, wmawiając sobie tym samym brak atrakcyjności i powodzenia u płci przeciwnej. A to zaledwie czubek góry lodowej.

Łysienie bywa również przyczyną spadku pewności siebie, a w dalszej konsekwencji może doprowadzić nawet do stanów depresyjnych. Pogarsza się, więc zarówno, jakość jak i komfort codziennego funkcjonowania pacjenta. Jak w takim razie radzić sobie z problemem łysienia u mężczyzn? Oczywiście wiek XXI wraz z rozwojem techniki i medycyny zaoferował Panom niezliczoną ilość tak technik jak i specyfików mających na celu skuteczne wyeliminowanie problemu łysienia. Czy jednak, aby na pewno „skuteczne”? No cóż, w rzeczywistości trudno sztucznie wyglądający tupet czy nawet wręcz zabieg chirurgiczny określić mianem „rozwiązania problemu” i z całą pewnością są to rozwiązania po prostu niegodne nowoczesnego mężczyzny. Na szczęście z pomocą wszystkim Panom przychodzi Klinika Handsome Men i jej innowacyjne, zaawansowane technologicznie rozwiązania, które bez bólu oraz zbędnego stresu są w stanie zagwarantować mężczyznom fryzury spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów.

 

Implant Micro Derme – kto i dlaczego?
Implant Micro Derme, to niezwykła technika, którą opracował w 1991 roku Pan Ryszard Gzela. Metoda ta umożliwia pełną redukcję ubytków włosa w sposób, niemający absolutnie nic wspólnego ze wspomnianymi technikami mocowania tupetów czy też ingerencji chirurgicznej. To w 100% bezpieczna i komfortowa metoda, dzięki której każdy mężczyzna, bez względu na wiek czy też zaawansowanie problemu łysienia, odzyska nie tylko utracone pasma, ale również bezcenną pewność siebie.


Działanie
A na czym opiera się sekret praktycznego działania techniki Implant Micro Derme? Otóż zasada działania zaawansowanej technologii opiera się na zespoleniu ze skórą głowy pacjenta unikalnego materiału - ultra cienkiej mikroskóry. Mikroskóra, dzięki wyposażeniu materiału w specjalne pory, umożliwia przeprowadzenie pełnego procesu oddychania naturalnej skórze głowy pacjenta. Sam zabieg trwa natomiast około 1 godziny i jak już wspominaliśmy na wstępie, jest on w pełni bezbolesny i całkowicie bezpieczny dla zdrowia pacjenta. Niemniej przed przystąpieniem do zabiegu, konieczny jest dobór odpowiedniej fryzury. W tym celu do dyspozycji mężczyzny oddane zostają dwa rodzaje materiału, które to w następnej kolejności zostają ręcznie i niezwykle precyzyjnie wszczepione we wspomnianą mikroskórę.
Do wyboru pacjent ma więc włosy naturalne bądź syntetyczne. Zarówno włosy naturalne jak i syntetyczne wykazują liczne, odmienne od siebie zalety. Włosy syntetyczne nie muszą obawiać się płowienia czy też plątania. Ten typ materiału na dłużej utrzymuje również pożądany efekt stylizacji. Co się zaś tyczy włosów naturalnych, są one zdecydowanie odporniejsze na działanie wysokich temperatur jak i liczne zabiegi pielęgnacyjne. Pasma naturalne są wyraźnie delikatniejsze i milsze w dotyku. Oczywiście wybór jednego z dwóch oferowanych materiału uzależniony jest tylko i wyłącznie od indywidualnych potrzeb pacjenta. Co istotne; metoda poddana została szeregowi testów klinicznych. Ich wyniki jednoznacznie stwierdzają brak wystąpienia u badanych pacjentów jakichkolwiek uczuleń, cytotoksyczności czy też stanów zapalnych skóry.


IMD2G - Implant Micro Derme 2 Generacji
Proces łysienia w przypadku mężczyzn przebiega w sposób zdecydowanie różniący się od przebiegu tożsamego procesu u przedstawicielek płci pięknej. Z tego właśnie powodu, zarówno na podstawie wieloletnich doświadczeń Kliniki HandsomeMen jak i sugestii swoich pacjentów, opracowana została metoda pozwalająca na osiągniecie rezultatów niemożliwych w przypadku przeprowadzenie dawnych zabiegów.


HairMotion
To rozwiązanie wręcz stworzone z myślą o potrzebach mężczyzny nowoczesnego i naturalnego, niemającego najmniejszej ochoty za zostawanie w tyle w temacie najnowszych trendów.  HairMotion to możliwość natychmiastowego ułożenia fryzury. Teraz Twoim osobistym fryzjerem może stać się… sam wiatr.


DreamLine
Odkryte czoło bez konieczności stosowania nieestetycznych tupetów czy trudnych do akceptacji peruk? Tak, to możliwe! Teraz, dzięki technologii DreamLine Twoje marzenie ma szansę stać się rzeczywistością!


RootColor
Kto powiedział, że zabawa najnowszymi trendami w dziedzinie fryzjerstwa jest zarezerwowana tylko i wyłącznie dla kobiet? W dobie XXI wieku coraz większa ilość zadbanych mężczyzn umyślnie decyduje się na przeprowadzenie zabiegu mającego na celu uzyskanie idealnie dopasowanego koloru odrostu. Teraz również Ty masz niepowtarzalną możliwość uzyskania efektu super oryginalnych i niezwykle modnych odrostów!

DiamondContrast
Niezapomniane wrażenie wywołuje w Tobie żywa barwa włosów? A może jesteś miłośnikiem intensywnego koloru pasemek? Bez paniki, nie musisz już wybierać, ponieważ teraz, dzięki najnowszym osiągnięciom Kliniki Handsome Men możesz mieć jedno i drugie! A wszystko to dzięki zaawansowanej metodzie DiamondContrast!

Pamiętaj, że proponowane powyżej rozwiązania są względem siebie w pełni synergiczne, a więc nie musisz decydować się na wybór wyłącznie jednej metody. Bądź wojownikiem i nie pozwól, by proces łysienia stanął Ci na drodze do osiągnięcia upragnionego sukcesu. Teraz wygląd Twoich włosów uzależniony jest tylko i wyłącznie od Ciebie, a jedyne ograniczenie, jakie możesz napotkać będzie stanowić… Twoja własna wyobraźnia!
Z zabiegów w klinice korzystają zarówno ludzie kina, estrady czy Show Biznesu. Zapoznaj się z przykładami pacjentów przed i po zabiegu na www.handsomemen.pl

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony