Nie musisz być łysy! Mikropigmentacja pozwala odtworzyć wygląd głowy pełnej krótko ściętych włosów.

W Polsce swój oddział otworzyła brytyjska klinika SKALP, która przeprowadza innowacyjne, niechirurgiczne zabiegi mikropigmentacji włosów, przywracające młodzieńczy wygląd.

mikropigmentacjaWypadanie włosów może powodować ogromny stres i depresję. W wielu przypadkach z utratą włosów związany jest spadek poczucia własnej wartości i pewności siebie. Dzięki zabiegowi mikropigmentacji można nawet całkowicie łysej głowie nadać wygląd głowy pełnej zadbanych włosów.

Skalp ™ Mikropigmentacja jest niechirurgicznym zabiegiem dla mężczyzn i kobiet całkowicie zmieniającym dotychczasowe życie – ta nieprawdopodobna zmiana zachodzi w wyniku zabiegu podczas którego podawane są pod naskórek naturalne pigmenty. Celem jest  odtworzenie naturalnego wyglądu rzeczywistych mieszków włosowych w zależności od stopnia utraty włosów, ich koloru oraz oczekiwanego wyglądu.

Zabieg mikropigmentacji zwykle odbywa się podczas 3 sesji, każda trwa około 3-4 godzin.
Proces ten pozwala na stopniowe i  bardzo subtelne przywrócenie wyglądu osoby z głową pełną włosów i często jest niezauważany nawet przez bliskich przyjaciół i rodzinę.

Podczas zabiegu za pomocą igły delikatnie wprowadza się naturalny pigment w drugą warstwę skóry. SKALP wykorzystuje w tym celu tylko najnowsze technologie, a nasi specjaliści w pełni zasługują na swoją renomę - są bowiem niestrudzeni w swoim dążeniu do osiągnięcia w tym perfekcji.

CO DAJE ZABIEG MIKROPIGMENTACJI?

  • wrażenie młodzieńczego wyglądu –  głowy pełnej bardzo krótko przyciętych włosów
  • wrażenie pełnej przedniej, a także bocznych i tylnej linii włosów
  • Przywracanie linii włosów zarówno osobom łysiejącym jak i całkowicie łysym
  • Ukrywa blizny wynikające z poprzedniego zabiegu przeszczepu włosów
  • Ukrywa blizny, oparzenia i znamiona

Metoda SKALP jest w tej chwili na świecie uważana za najlepszą, wykorzystuje ona bowiem wyłącznie naturalne barwniki. Specjaliści SKALP są w pełni wykwalifikowani i spełniają najwyższe standardy mikropigmentacji. Zdobyte doświadczenie i umiejętności pozwalają im z powodzeniem odtworzyć naturalny wygląd włosów, a ponieważ nasze mieszki włosowe nie są jednakowego koloru przy każdym zabiegu wykorzystują 3 bądź 4 rodzaje pigmentu – wszystko w celu uzyskania najbardziej realnego wyglądu.

Mikropigmentacja jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów i etapów utraty włosów oraz dla wszystkich kolorów i rodzajów skóry.

Klinika SKALP właśnie otworzyła oddział w Polsce, w Poznaniu. To pierwszy oddział renomowanej, brytyjskiej kliniki w Europie Środowo-Wschodniej. Dowiedz się więcej na temat mikropigmentacji, wejdź na www.skalp.com.pl

Zobacz, jak będziesz wyglądał po zabiegu mikropigmentacji w SKALP: http://skalp.com.pl/wizualizacja/

Obejrzyj video o mikropigmentacji SKALP: https://www.youtube.com/watch?v=yZZnsJJXna4

Obejrzyj przemiany na kanale SKALP: https://www.youtube.com/user/SKALPPOLSKA

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony