ŚWIĄTECZNY ZESTAW GILLETTE

W czasie zbliżających się Świąt nasza uwaga skupia się wokół poszukiwań idealnych prezentów. Nie zapominajmy jednak, że zima to również czas, w którym nasza skóra jest szczególnie narażona na działanie czynników zewnętrznych, co może stać się przyczyną utraty komfortu podczas golenia. Dlatego w te Święta podaruj sobie i swojej skórze najlepszy prezent – specjalny zestaw marki Gillette MACH3, który pozwoli Ci cieszyć się doskonale gładką skórą bez podrażnień.

Marzysz o prezencie, który zachwyci Ciebie i kobietę Twojego życia? Marka Gillette pamiętając jak wiele musisz przejść goląc się, zwłaszcza w okresie zimowym proponuje Ci najlepszy prezent – edycję specjalną zestawu podarunkowego Gillette. Tobie zapewni on wspaniałe golenie, jej – policzek idealnie przygotowany do całowania. Taki podarunek z pewnością udowodni ukochanej, że w temacie pielęgnacji skóry słuchasz jej wszystkich rad, co będzie dla niej najlepszym prezentem.

Być może do tego momentu nie zdawałeś sobie z tego sprawy, że twarz każdego mężczyzny cechują unikalne rysy i odmienne rodzaje zarostu:

  • na twarzy mężczyzny rośnie od 6000 do 25000 włosków, mocnych jak miedziany drut na skórze
    o konsystencji galaretki!
  • każdy mężczyzna posiada własną metodę golenia – jedni golą się szybciej za pomocą 30 ruchów, inni wykonują 700 pociągnięć maszynki.

Marka Gillette oferuje Ci najlepsze produkty dające gwarancję gładkiego i komfortowego golenia
w zestawie zaprojektowanym na miarę Twoich potrzeb.

gilleteW zestawie znajduje się:

  • maszynka do golenia MACH3.
  • żel do golenia MACH3 Irritation Defense.
  • balsam nawilżający po goleniu MACH3 Irritation Defense.
  • Praktyczna kosmetyczka.

Rekomendowana cena detaliczna: 45,99 PLN

Maszynka Gillette MACH3 Razor posiada trzy ostrza, gwarantujące gładkie golenie ograniczając podrażnienia – nawet w przypadku skóry wrażliwej. Ostrza zamontowane na sprężynkach automatycznie dostosowują się do różnych rodzajów skóry i poziomów nacisku. Technologia maszynki do golenia dla mężczyzn marki Gillette pozwala uzyskać naprawdę gładkie oraz kojące golenie. System Comfort Guard to 5 mikrolistków, które pomagają w osiągnięciu dokładnego, komfortowego golenia. Dodatkowo maszynka wyposażona jest w pasek nawilżający, który rozjaśniając wskazuje  moment, w którym golenie przestało być optymalne. Maszynka MACH3 zapewniania mężczyznom na całym świecie wspaniały początek dnia.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony