Złap odświeżającą falę golenia z najnowszą golarką Braun WaterFlex

Nadchodzi nowa fala golenia od marki Braun. Golarka elektryczna Braun WaterFlex została zaprojektowana specjalnie do użycia na mokro, przy pomocy pianki lub żelu. Przełomowa golarka pozwoli mężczyznom odkryć nowy poziom golenia, który gwarantuje idealnie gładką skórę. Wybierając Braun WaterFlex, golenie zmienia się w ślizg na fali, pozostawiając komfortowe uczucie wspaniale odświeżonej twarzy.

waterflexZłap falę – od golenia do ślizgu

Mężczyźni, którzy realizują marzenia muszą być otwarci na nowe doświadczenia - z nową golarką Braun WaterFlex mogą zanurzyć się w świat golenia na mokro, przy użyciu pianki lub żelu. Woda naturalnie zmiękcza zarost, podczas gdy pianka, lub żel wpłyną kojąco na skórę. Dedykowana goleniu na mokro obrotowa głowica golarki Braun WaterFlex pozwala jej delikatnie poruszać się po powierzchni skóry, minimalizując tarcie, dla osiągnięcia efektu dokładnego golenia. WaterFlex pozostawia skórę odświeżoną i zrelaksowaną, zapewniając maksymalny komfort usuwania zarostu przy minimalnym wysiłku.

Stworzona, aby zapewnić najwyższą skuteczność, zaprojektowana dla osobowości

Braun WaterFlex będzie towarzyszyć śmiałym mężczyznom, którzy chcą dostać od życia jak najwięcej:

-  Umożliwia golenie na sucho lub na mokro, nawet pod prysznicem, z użyciem pianki lub żelu.

-  Obrotowa głowica golarki z 33 stopniami wychylenia – to wspaniały przykład, w jaki sposób golarka może idealne dostosowywać się do konturów męskiej twarzy. Unikalna głowica umożliwia bezkonkurencyjnie bliskie golenie wszystkich dużych powierzchni twarzy, podbródka czy okolic żuchwy.

Podczas zabiegu golarka ślizga się po twarzy podobnie jak surfer łapiący falę na morzu.

-  Najnowsza i najnowocześniejsza folia OptiBladeTM pozwala łapać jeszcze więcej włosków i ścinać je jeszcze bliżej skóry.

-  Golarka WaterFlex jest wodoodporna i może być zanurzona na głębokości do 5 metrów bez ryzyka, że woda dostanie się do środka. Bezbłędny, nowoczesny design Braun połączony z niemiecką jakością tworzy bezpieczne i pięknie wykonane urządzenie, które nigdy cię nie rozczaruje, niezależnie od doświadczenia, jakiego możesz szukać.

-  Golarka została wyposażona w trymer do precyzyjnej stylizacji bokobrodów, wąsów lub brody.

- Wygodny, antypoślizgowy uchwyt sprawia, że golarka „trzyma się” dłoni, nieważne czy jest używana w wodzie, z pianką czy żelem.

-  Uchwyt Braun WaterFlex pokryty został wytrzymałą membraną chroniącą wewnętrzny rdzeń golarki przed wodą i parą.

- Godzina ładowanie golarki WaterFlex pozwala na 45 minut bezprzewodowego golenia. Urządzenie posiada również system szybkiego 5-minutowego ładowania baterii, które starcza na łatwe i wygodne golenie jednorazowe w przeciągu 5 minut.

-  Wskaźnik poziomu naładowania wytrzymałego akumulatora litowo-jonowego można śledzić na specjalnym wyświetlaczu LED.

-  Golarka Braun WaterFlex dostępna jest w 4 różnych kolorach: czarnym, białym, niebieskim i czerwonym, aby każdy mężczyzna mógł wybrać golarkę, która odpowiada jego wyjątkowemu stylowi.

Spróbuj raz i zostań z nią na zawsze

Badania marki Braun przeprowadzone w Niemczech, Japonii i USA pokazały, że aż do 85% mężczyzn, którzy próbowali golarkę typu Wet&Dry zdecydowało się pozostać przy tej formie usuwania zarostu. Badani mężczyźni docenili fakt, iż golarka ślizga się po skórze i jest dla niej delikatna.

Braun – portfolio, które odpowiada wszystkim potrzebom

Niezależnie od potrzeb Braun gwarantuje najlepsze efekty golenia dzięki szerokiemu wachlarzowi oferowanych przez markę produktów. Golarka Braun Series 9 to pionierska technologia i niezawodna skuteczność golenia bez podrażnień. Braun °CoolTec posiada jedyną na świecie technologię aktywnego chłodzenia dla ukojenia i złagodzenia skóry, bez konieczności użycia balsamów lub żelów. Braun WaterFlex to  urządzenie dedykowane goleniu na mokro, przy użyciu pianki lub żelu do golenia. Czegokolwiek oczekujesz od golenia, w portfolio marki Braun znajdziesz golarkę dopasowaną do potrzeb twojej skóry, gwarantująca skuteczność, na której można polegać.

Golarka Braun WaterFlex

Sugerowana cena detaliczna: 560 złotych brutto

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony