WODA TOALETOWA HALLOWEEN MAN- ROCK ON
Hiszpański projektant mody, Jesus del Pozo swoją firmę o tej samej nazwie założył w 1974 roku. Jego kolekcje wyróżniały się odzwierciedleniem osobowości, charakteru i stylu projektanta. Po czterech latach swojej działalności Jesus del Pozo był uważany za jeden z najbardziej znanych hiszpańskich domów mody. W latach 1992- 1994 zaczął tworzyć bieliznę, biżuterię i kolekcje szalików, Historia perfumeryjna rozpoczęła się 20 lat temu, kiedy to Jesus del Pozo zaprezentował swój pierwszy zapach Duende. Od roku 2013 zapachy J. del Pozo: Halloween, Halloween Fever, Halloween Blue Drop, Halloween Fleur, Halloween Kiss, Halloween Kiss Sexy i Halloween Man dostępne są w Polsce na wyłączność w sieci sklepów perfumeryjnych hebe.


OPIS ZAPACHU
Rodzina korzenno- kwiatowo- owocowa:
• aromatyczne nuty głowy: kardamon z Gwatemali, bambus, czerwony pieprz, cytryna;
• słodkie i kobiece nuty serca: lawenda, czerwone jabłko, rozmaryn, fiołek;
• atrakcyjne, korzenne nuty podstawy: mech, drzewo sandałowe, piżmo i bursztyn;
FLAKON
Nowa wersja HALLOWEEN MAN to prosty, ale designerski projekt, który przyciąga uwagę. Intensywna czerwień pudełka ze srebrnym napisem skrywa okrągły flakon. Grube, krwiste szkoło w połączeniu z matowym, aluminiowym wykończeniem to symbol miejskiej dzikości serca. Oryginalne opakowanie zostało stworzone z myślą o silnym mężczyźnie, który nie boi się wyzwań.
GŁÓWNE AKORDY
Zapach korzenno- kwiatowo- owocowa
• kardamon, bambus, czerwony pieprz, cytryna → intensywne doznanie;
• lawenda, czerwone jabłko, rozmaryn, fiołek → lekko słodka, lecz aromatyczna nuta;
• mech, drzewo sandałowe, piżmo, bursztyn → drapieżny akcent;
CHARAKTER ZAPACHU HALLOWEEN MAN ROCK ON to zmysłowy, zbuntowany zapach, jakiego jeszcze nie było. Intensywny jak tryb życia w mieście, seksowny jak mężczyzna, który wie, czego chce, dedykowany jest tym, którzy identyfikują się z miejską dżunglą i podejmują każde ryzyko.
Pojemności/ceny: 50 ml/ 159 zł; 75 ml/ 185 zł ; 125 ml/ 225 zł
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony