SORAYA – KOSMETYKI DO OPALANIA NOWOŚCI 2014

Nadeszły upragnione przez dzieci wakacje a dla nas czas urlopów. Upałów co prawda jeszcze nie ma, warto jednak przed wyjazdem zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki do opalania. A dal tych, którzy zaponą o odpowiednim zabezpieczeniu przyda się kojący żel po opalaniu. Użytkownikom naszego portalu rekomendujemy kosmetyki do opalania SORAYA. Dla dzieci i nie tylko Wodoodporny Balsam do opalania SPF 50, ciekawym produktem jest również Ochronny krem do twarzy SPF 25 a niezbędnym wyposażeniem wakacyjnego bagażu powinien być  Kojący żel po opalaniu SOS.

Wodoodporny Balsam do opalania SPF 50 wysoka ochrona

Balsam do opalania SPF 50 polecany jest dla osób z jasną karnacją i skórą wrażliwą na słońce. Obowiązkowy w warunkach bardzo silnego nasłonecznienia lub pierwszego kontaktu ze słońcem.

Badania potwierdziły, że przy prawidłowej aplikacji preparat:

  • wydłuża 50-krotnie czas bezpiecznego przebywania na słońcu,
  • zapewnia ochronę SPF 50, co odpowiada blokowaniu 98% promieniowania UVB,
  • skutecznie chroni przed promieniowaniem UVA (PPD 30)

o 98% redukuje ilość wolnych rodników, które powstają w skórze pod wpływem promieniowania UV i powodują procesy fotostarzenia się skóry** (**Na podstawie spektroskopowych badań ex-vivo).

Dodatkowe składniki aktywne:

Aquamarine Complex – nawilża i chroni naskórek przed przesuszeniem.

SOSkin Complex – doskonale łagodzi podrażnienia i wygładza.

Balsam zapewnia ochronę UVA/UVB zgodną z zaleceniem UE. Produkt testowany dermatologicznie.

Zalecenia: Pamiętaj o nakryciu głowy oraz o okularach przeciwsłonecznych. Unikaj słońca w godzinach 11-15. Nadmierne przebywanie na słońcu może powodować zagrożenie dla zdrowia. Żaden kosmetyk nie chroni skóry w 100%.

Sposób użycia: Nanieś obfitą ilość balsamu i równomiernie rozprowadź na skórze twarzy i ciała około 20 minut przed wyjściem na słońce. Aplikację powtarzaj co 1-2 godziny oraz po każdym wyjściu z wody i wytarciu ciała ręcznikiem. Balsam ma lekką konsystencję, nie klei się, nie bieli i nie tłuści

Pojemność 200 ml Cena 27,00

 

Ochrona twarzy

Ochronny krem do twarzy SPF 25 średnia ochrona

Ochronny krem do twarzy SPF 25 polecany jest do każdego typu cery, szczególnie dla osób o jasnej karnacji oraz o cerze wrażliwej na słońce. Idealny do opalania oraz jako krem na dzień w warunkach dużego nasłonecznienia. Wodoodporny.

Aktywny system ochronny, oparty na wysokiej jakości, fotostabilnych filtrach UVinul® A Plus B*(*UVinul® A Plus B jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy BASF SE). Zapewnia szeroki zakres ochrony przed promieniowaniem słonecznym, powstawaniem przebarwień oraz poparzeniami.

Badania potwierdziły, że przy prawidłowej aplikacji preparat:

  • wydłuża 25-krotnie czas bezpiecznego przebywania na słońcu,
  • zapewnia ochronę SPF 25, co odpowiada blokowaniu 96% promieniowania UVB,
  • skutecznie chroni przed promieniowaniem UVA (PPD 18)

o 97% redukuje ilość wolnych rodników, które powstają w skórze pod wpływem promieniowania UV i powodują procesy fotostarzenia się skóry**  (**Na podstawie spektroskopowych badań ex-vivo).

 

Dodatkowe składniki aktywne:

UV Spots Blocker – wyjątkowy ekstrakt z białej lilii, który chroni cerę przed nadmierną pigmentacja i powstawaniem przebarwień.

Aquamarine Complex (ekstrakt z alg morskich + bogata w cenne minerały woda morska) – nawilża i chroni naskórek przed przesuszeniem.

SOSkin Complex (witamina E + pantenol + allantoina) – doskonale łagodzi podrażnienia i wygładza.

Produkt zapewnia ochronę UVA/UVB zgodną z zaleceniem UE. Testowany dermatologicznie.

Zalecenia: Pamiętaj o nakryciu głowy oraz o okularach przeciwsłonecznych. Unikaj słońca w godzinach 11-15. Nadmierne przebywanie na słońcu może powodować zagrożenie dla zdrowia. Żaden kosmetyk nie chroni skóry w 100%.

Sposób użycia: Nanieś obfitą ilość kremu i równomiernie rozprowadź na skórze twarzy, szyi i dekoltu około 20 minut przed wyjściem na słońce. Aplikację powtarzaj, co 1-2 godziny, oraz po każdym wyjściu z wody i wytarciu się ręcznikiem.

Pojemność 50 ml Cena 15,00

Kojący żel po opalaniu SOS

Kojący żel po opalaniu jest idealnym preparatem pierwszej pomocy w przypadku przedawkowania słońca. Łagodzi podrażnienia spowodowane zbyt intensywnym opalaniem, doskonale nawilża i regeneruje. Żel łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości. Zawiera D-pantenol ( 5%), który doskonale nawilża skórę, łagodzi podrażnienia, uczucie pieczenia, napięcia i dyskomfortu. Przynosi ulgę podrażnionej i zniszczonej skórze.

Sposób użycia: Żel delikatnie rozprowadź na zaczerwienionej skórze i wmasuj do wchłonięcia. W miejscach szczególnie podrażnionych słońcem lub przesuszonych nałóż większą ilość kosmetyku. Stosuj regularnie, aż do ustąpienia objawów poparzenia słonecznego. W przypadku silnego i rozległego poparzenia słonecznego skontaktuj się z lekarzem.

saszetka 2 x 5 ml Cena 2,50

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony