Najnowsza maszynka Gillette Fusion Proglide Silver Touch, dostępna w specjalnym męskim wydaniu GLOSSYBOX MAN!

Już po raz kolejny GLOSSYBOX stworzył męskie pudełko z markowymi męskimi kosmetykami. W tym roku do grona produktów, glossyboxzostała dołączona ekskluzywna męska maszynka Gillette Fusion Proglide Silver Touch.

W najnowszej edycji pudełka,  Polacy będą mieli okazję przetestować najnowszą maszynkę Gillette, która została stworzona dla twardych mężczyzn o wrażliwej skórze. Kilkaset klientów GLOSSYBOX, już wcześniej mogła zamówić maszynkę przez stronę www.glossybox.pl i sprawdzić jak doskonale radzi sobie nawet z najbardziej wymagającym zarostem.

Nowa maszynka z rodziny Gillette Fusion, jest dedykowana mężczyznom o wrażliwej skórze. Zaawansowane technologicznie, cieńsze krawędzie ostrzy zmniejszają opór oraz szybko usuwają zarost bez uczucia ciągnięcia. Dodatkowo znajdujący się w maszynce stabilizator, utrzymuje optymalną separację ostrzy, dzięki czemu dopasowują się one do indywidualnych konturów twarzy. Aby zwiększyć komfort golenia skóry wrażliwej, maszynka posiada szeroki pasek Lubrastrip™ wzbogacony o olej mineralny oraz polimery, które pozwalają na przesuwanie się maszynki gładko i sprawnie po skórze. Natomiast, opływowa rączka o ergonomicznej powierzchni uchwytu zapewnia perfekcyjne oraz komfortowe golenie.

Pudełko GLOSSYBOX w cenie 59,00 PLN zawierające najnowszą maszynkę Gillette można wciąż zamówić na stronie http://www.glossybox.pl/men#onemonth1.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony