Urlop… dla naszych włosów

Plaża, piasek, ciepły wiatr, kąpiele w słonej wodzie, a do tego mnóstwo słońca! Tak wyglądają dla nas idealne wakacje, ale… nie dla naszych włosów. Sezon urlopowy może nie tylko nasilać ich wypadanie, ale również zwiększać ich suchość i łamliwość. Sięgając po produkty Bioxsine rozprawimy się skutecznie z wypadaniem włosów oraz poprawimy ich kondycję po lecie.

Włosy spalone słońcem

Jeśli już przed wakacjami włosy sprawiały nam kłopoty i coraz mocniej sypały się z głowy, to po wakacjach jest z pewnością jeszcze gorzej. Włosy nie tylko wypadają ze zdwojoną siłą, ale jeszcze do tego są kruche i matowe. Nic w tym dziwnego. Urlop to, co prawda raj dla naszego zmęczonego ciała i psychiki, ale nie dla naszych włosów. Pierwszym winowajcą jest, tak przez nas uwielbiane, słońce. Przebywanie cały dzień na plaży, w silnym nasłonecznieniu, jest dla włosów zbyt dużym wyzwaniem. Promienie UV bezlitośnie je palą, a jeśli dodamy do tego słoną lub chlorowaną wodę, która skupia promienie słoneczne na włosie działając jak soczewka, mamy poważny problem. Co jednak najważniejsze słońce drażni także skórę głowy i nadwyręża cebulki włosów powodując ich osłabienie, co może z kolei nasilać ich wypadanie.

Odpoczynek dla naszych włosów

Jeśli wymarzone wakacje nasiliły nasz problem z wypadaniem włosów, należy sięgnąć po sprawdzone przez użytkowników na całym świecie rozwiązanie – linię dermokosmetyków do włosów Bioxsine! Do walki z przerzedzającą się czupryną warto w pierwszej kolejności wykorzystać skondensowane serum Bioxsine. Efekt wzmocni systematyczne używanie jednego z trzech szamponów Bioxsine: do włosów suchych i normalnych, do włosów przetłuszczających się oraz przeciwłupieżowego. Dzięki połączeniu naturalnych składników z wieloletnimi badaniami laboratoriów Biota te specjalistyczne dermokosmetyki skutecznie zapobiegną wypadaniu naszych włosów, a dodatkowo pobudzą porost nowych. Wszystko to dzięki unikalnej mieszance, jaka można znaleźć w całej linii…

Biocomplex B11 na ratunek naszym włosom

Skuteczność produktów Bioxsine potwierdziły badania klinicznie. Systematyczne używanie szamponu oraz serum zahamowało wypadanie włosów w 90% przypadków, a w 80% pobudziło dodatkowo porost nowych włosów u użytkowników. Za sukces ten odpowiedzialny jest Biocomplex B11 – unikalna ziołowa mieszanka modyfikowana w laboratoriach Biota. Zawiera ona tak cenne dla naszej skóry substancje jak: cynk, magnez, potas, wapń, żelazo, flawonoidy, kwas linolowy, kwas oleinowy oraz beta-sytosterol. Biocomplex B11 to podstawowy składnik serum oraz wszystkich szamponów z serii Bioxsine.

Sugerowana cena detaliczna szamponu  - 42 pln

Sugerowana cena serum  - 199 pln

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony