Toni&Guy i Robert Kupisz

Robert Kupisz, znany z zamiłowania do wygodnych ubrań, zaprezentował najnowszą kolekcję „Fair Play”, której motywem wiodącym był sport. Podczas energetyzującego pokazu za kreację fryzur odpowiedzialny był team fryzjerski Toni&Guy.

tg_kupiszRobert Kupisz ponownie pokazał wszystkim, że jego kolekcje to casualowe propozycje do codziennego użytku i dla każdego. Oryginalna oprawa pokazu, w której modele biegali, grali w piłkę i swobodnie przechadzali się we wnętrzu sportowej hali, stanowiła idealne dopełnienie dla kolekcji. W propozycjach konsekwentnie znalazły się miękkie materiały, luźne fasony, ponadczasowy dżins, ale nie zabrakło również odrobiny połysku w postaci złota i srebra.

Casualowe sylwetki uzupełnione zostały przez fryzury przygotowane z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków Toni&Guy. Tym razem styliści postawili na klasykę. Jako bazę do stylizacji zastosowano produkty linii Prep. Mgiełka chroniąca włosy przed wysoką temperaturą – Heat Protection Mist sprawiła, że włosy stały się lśniące i gładkie, a pianka Volume plumping mousse nadała im objętości. U modeli efekt gładko zaczesanych włosów z lśniącym wykończeniem został uzyskany przy pomocy nabłyszczającej pomady do włosów – Styling Pomade z linii Men, a serum nadające włosom blask – Shine Gloss Serum zapewniło lśniące wykończenie fryzur modelek. Całość stylizacji utrwaliły lakiery Extreme Hold Hairspray z linii Creative oraz Firm Hold Hairspray z linii Glamour.

Toni & Guy to brytyjska marka kierująca się zasadą total look, zgodnie z którą fryzura jest niezbędnym dopełnieniem kompletnej stylizacji. Na polskim rynku już od ponad roku partneruje w pokazach topowym projektantom.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony