Nowy trymer Fusion ProGlide Styler marki Gilette

Nienaganny wygląd każdego mężczyzny to nie tylko dobrze skrojony garnitur czy idealna koszula, ale także stylowy,

 

trymer_gillette_fusion_styler_2Mężczyźni często poszukują indywidualnego stylu wprowadzając w swoje życie wiele zmian, które mają pozytywnie wpłynąć na ich samopoczucie. Jedną z nich jest modny zarost, który idealnie dopełnia silny, męski wizerunek. Posiadanie zarostu nie zwalnia jednak z konieczności jego codziennej pielęgnacji, dlatego tak ważne jest codzienne dbanie o jego nienaganny wygląd. Pomoże w tym najnowszy trymer marki Gilette, który pozwala w szybkim czasie zadbać o idealny i efektowny zarost.  

Nowy trymer Fusion ProGlide Styler marki Gilette ułatwia utrzymanie nienagannego i idealnie wystylizowanego zarostu. Jest to jedyne w swoim rodzaju urządzenie 3 w 1, które nie tylko przycina zarost równo i precyzyjnie, ale pozwala także na golenie jeszcze bliżej skóry, jak również linii szczęki. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują prostych rozwiązań na zachowanie perfekcyjnie wystylizowanego zarostu każdego dnia. Połączenie technologii Brauna oraz Gilette Fusion ProGlide pozwala na osiągnięcie zadbanego wyglądu oraz pożądanego, wymodelowanego zarostu. Dodatkowo trymer jest kompaktowy oraz bardzo łatwy w obsłudze.
Cena: 99,00 PLN

Co wyróżnia Gillette Fusion ProGlide Styler:

  • najcieńsze w historii marki Gillette ostrza Fusion ProGlide, które pozwalają na bliskie i komfortowe golenie skóry,

  • technologia Brauna Power Trimmer z trzema wąskimi grzebieniami, ułatwia manewrowanie urządzeniem po linii zarostu oraz przycinać równo nawet niestandardowe długości,

  • precyzyjne ostrza, dokładnie przycinają zarost nadając mu odpowiednią formę,

  • nowa rączka z ergonomicznymi uchwytami idealnie prowadzi się po twarzy, pozwalając na precyzyjne modelowanie zarostu.


Dzięki Gillette Fusion ProGlide Styler wybór odpowiednich kosmetyków i produktów do pielęgnacji twarzy przestaje być męczące, a odpowiednie dbanie o swój zarost jest dziś szybkie i łatwe. To idealne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy chcą każdego dnia wyglądać elegancko i stylowo.

 

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony