Golarka Braun Serii 5 - informacja prasowa

Premiera nowych golarek marki Braun Serii 5 to chwila, na którą czekali wszyscy mężczyźni. Dzięki najnowszej technologii FlexMotionTec™ i zwiększonej aż o 20% mocy, innowacyjne i eleganckie golarki dają gwarancję precyzyjnego efektu i komfortu golenia skóry. Urządzenia dedykowane są mężczyznom, którzy oczekuj? szybkiego usuwania zarostu przy pełnej mocy, nawet na trudnych obszarach twarzy czy szyi.

series_5_5090ccNowe golarki Braun Serii 5 łączą w sobie moc i precyzję działania. Dla uzyskania dokładnego efektu golenia urządzenia zostały wyposażone w najnowszą technologię FlexMotionTec™. Ta innowacja technologiczna zwiększa dokładność golenia i zapewnia lepszy kontakt ostrzy ze skórą. Nawet w przypadku problematycznych miejsc na twarzy
i szyi.
Technologia FlexMotionTec™ oparta została na współdziałaniu dwóch rozwiązaniach. System MicroMotion polega na odrębnie zamocowanych elementach tnących głowicy. Elementy mogą poruszać się dynamicznie i niezależnie od siebie. Tym samym dopasowują się do najmniejszych nieregularności skóry. Rozwiązanie MacroMotion pozwala na odchylenie głowicy aż o 40% i dokładne dopasowanie jej do większych konturów twarzy. Razem z opatentowanym system UltraActiveLift™, polegającym na oscylującym zespole noży tnących, technologia FlexMotionTec™ gwarantuje efekt gładko ogolonej twarzy i szyi przy zaledwie kilku pociągnięciach golarki.

Wszystkie golarki marki Braun Serii 5 są wodoodporne. Model 5040 Wet&Dry pozwala na dokładne golenie na sucho i na mokro przy użyciu pianki lub żelu. Jest to pierwszy model wyposażony w całkowicie nową, inteligentną bazę czyszcząca Clean & Charge™. Testy dowodzą, iż korzystanie z bazy jest bardziej higieniczne niż mycie golarki pod bieżącą wodą. 4-stopniowa, alkoholowa, inteligentna baza czyszcząca czyści, smaruje i ładuje golarkę za pomocą tylko jednego przycisku. Dzięki temu dokładność i skuteczność golenia jest gwarantowana przy każdym użyciu.

Golarki Braun Serii 5 prezentują zupełnie nowy, stylowy design nawiązujący do samochodów sportowych. Szczególnie podkreśla to wykorzystanie czerwonego koloru, który symbolizuje dynamiczną, pełną siły i testosteronu jazdę. Także elegancka i ergonomiczna obudowa golarek została stworzona z myślą o samochodach Formuły 1. Czysta w formie powierzchnia urządzeń pokryta została miękką, czarną i elegancką gumą z punkcikami dla możliwości lepszego chwytu. Ten element obudowy bezpośrednio nawiązuje do konstrukcji kierownicy samochodów sportowych. Dynamiczne i sportowe linie golarek i baz czyszczących podkreślone zostały przez połączenie błyszczących materiałów i matowych powierzchni. W konstrukcji golarki zastosowano technologię Monocque, która dodatkowo wzmocniona została specjalnymi włóknami zapewniającymi trwałość i odporność urządzenia.

Dzięki wysoko wydajnej technologii FlexMotionTec™ i doskonałemu wzornictwu golarki Braun Serii 5 będą najbardziej męskimi i eleganckimi gadżetami w każdej łazience.

Golarki Braun Serii 5
Sugerowana cena detaliczna – od 689 zł do 939 złotych w zależności od modelu.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony