Bielizna męska Atlantic kolekcja wiosna/lato 2013

W kolekcji bielizny męskiej Atlantic na wiosnę/lato 2013 znaleźliśmy wreszcie to czego domagaliśmy się na łamach naszego portalu dokładnie rok temu w artykule Moda męska trendy wiosna lato 2012. W najnowszej kolekcji bielizny męskiej firmy Atlnatic na sezon wiosenno-letni, podążając za światowymi trendami, stworzyliśmy propozycję dla mężczyzn pewnych siebie, nowoczesnych, mających świadomość swojego wyglądu.

W najnowszej kolekcji bielizny męskiej firmy Atlnatic na sezon wiosenno-letni, podążając za światowymi trendami, stworzyliśmy propozycję dla mężczyzn pewnych siebie, nowoczesnych, mających świadomość swojego wyglądu.

Inspiracją dla tej kolekcji były lata osiemdziesiąte – sport, kultura uliczna i popularne wówczas wzory marynistyczne. Potwierdza to obecność charakterystycznych krojów i printów. Dominują szerokie paski, graficzne wykończenia i detale. Kluczem kolorystycznym jest: biel, błękit, granat i limonka.
Przy doborze materiałów kierowaliśmy się najnowszymi badaniami, które jasno wskazują, że mężczyźni dokonując wyborów podczas zakupów coraz częściej stawiają na jakość i ekskluzywność materiałów takich jak: modal, pima cotton i microfibra. Dlatego też w wiosennej-letniej kolekcji proponujemy szeroki wachlarz rozwiązań z użyciem właśnie tych materiałów.
Nowością w kolekcji jest użycie różnorodnych faktur – ribu i pique cottonu, które zapewniają wysoki komfort noszenia. Współcześni mężczyźni mają coraz większą świadomość swojego ciała oraz potrzebę dbania o własny wizerunek i samopoczucie. Kolekcja męska Atlantic to produkty najwyższej jakość odpowiadające na indywidualne potrzeby i styl życia.

Magic Pocket dostępny jest w szarym melanżu i granacie z kolorową gumą.

sport atlanticSPORT MAGIC POCKET, MP-1038
rozmiary: S, M, L, XL, XXL
kolory: granatowy, szary melanż
cena: 49,99 zł

 

 

 

 

 

 

 

HIPSTER – to nowy krój szortów nawiązujący stylistyką do lat 80-tych. To nowość, której nie powinno zabraknąć w garderobie nowoczesnego mężczyzny. Dostępne w szarym melanżu i granacie z kolorową gumą.

hipster_atlanticHIPSTER SHORTS, MH-680
rozmiary: S, M, L, XL, XXL
kolory: granatowy, szary melanż
cena: 54,99 zł

 

 

 

 

 

 

 

LOW RISE – slipy o kroju sport, z obniżoną talią, wykończone gumą zewnętrzną. Wykonane z bawełny z domieszką elastanu.

low_rise_atanticLOW RISE CLASSIC, MP-1029
rozmiary: S, M, L, XL, XXL
kolory: biały, granatowy, szary melanż
cena: 49,99 zł

 

 

 

 

 

 

SPORT HIGH CUT – slipy typu sport, mocno podcięte z wąskim bokiem.

sport_atlanticHIGH CUT, MP-1036
rozmiary: S, M, L, XL, XXL
kolory: jasny szary
cena: 44,99 zł

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony