Biała perła system wybielający zęby w 10 DNI

SYSTEM WYBIELAJĄCY 10 DNI to nowa propozycja z serii Biała perła® znanej ze specjalistycznych produktów do wybielania zębów w warunkach domowych. Nowa kuracja trwa 10 dni, zajmuje jednorazowo jedynie 10 minut (1-2 razy dziennie) i pozwala osiągnąć efekt wybielenia nawet o 5 ocieni bieli. To jedyny produkt na polskim rynku, który oparty jest o 3-fazową enzymatyczną formułę wybielającą.

SYSTEM WYBIELAJĄCY 10 DNI został opracowany zgodnie z nowymi, aktualnymi wskazaniami prawa Unii Europejskiej. Jest, więc całkowicie bezpieczny dla zębów i dziąseł. Formuła wybielająca preparatu oparta jest o wybielanie enzymatyczne (enzym – oksydaza glukozy), które polega na rozkładzie substancji organicznych występujących w postaci nalotu na zębach oraz przebarwień zawartych w szkliwie. Proces wybielania wspomaga nadtlenek karbamidu o stężeniu nie większym niż 0,1%. Kompleksowy charakter kuracji uzupełniają związki fluoru i potasu wzmacniające szkliwo i dziąsła.

SYSTEM oferuje kompleksową i skuteczną kurację oraz bardzo wygodną formę stosowania. 3-fazowa formuła wybielająca oparta jest o działanie trzech żeli - inicjującego, aktywującego i wybielającego. Sekwencyjne działanie kolejnych żeli zapewnia skuteczne wybielenie podczas krótkiej kuracji. Stanowi również atrakcyjną finansowo alternatywę dla rozwiązań oferowanych w gabinetach stomatologicznych przy zachowaniu skuteczności metody.

bp_systemOpakowanie zawiera:

  • Aplikatory (2 sztuki + 1 zapasowy) – wykonane z unikalnego tworzywa termoplastycznego idealnie dopasowują się do zębów. Proces formowania możemy powtarzać kilkukrotnie, wkładając i wyjmując aplikator z gorącej wody.

  • Tuba z żelem inicjującym – 65 ml

  • Pojemnik z żelem aktywującym – 8 ml

  • Tuba z żelem wybielającym – 65 ml

  • Etui do przechowywania aplikatorów

  • Wskaźnik skali bieli zębów umożliwiający rzetelną ocenę efektów kuracji

Produkt dostępny w aptekach

Cena: ok. 85 zł

Producent: Vitaprodukt sp. zo.o.

Więcej na: www.bialaperla.com.pl

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony