„DanceStar IMPREZA” - już w październiku!

Znamy okładkę najnowszej, kultowej już gry na PlayStation Move! Bohaterami drugiej części są Marina i Mrozu! „DanceStar IMPERZA” to kontynuacja i druga odsłona stworzonej przez producentów bestsellerowej serii SingStar® gry „DanceStar Party – Zostań Gwiazdą Tańca”. Premiera gry już 17 października!

Imprezowym szaleństwom nie będzie końca! Ambasadorami nowego tytułu na PS Move zostało dwoje polskich artystów młodego pokolenia: Marina oraz Mrozu. I to właśnie ich zobaczymy na okładce szalonej gry „DanceStar IMPREZA”! Jak Wam się podobają w imprezowym wydaniu?

O grze „DanceStar Impreza”


„DanceStar Impreza” stworzone zostało przez producentów bestsellerowej serii SingStar®. Jest to kontynuacja i druga odsłona gry „DanceStar Party – Zostań Gwiazdą Tańca”, której ambasadorami była Patricia Kazadi oraz  Michał Piróg.

Gra obsługuje kamerę PlayStation®Eye, kontroler ruchu PlayStation Move, oficjalny, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PlayStation 3 oraz mikrofony SingStar®, a więc można tańczyć, śpiewać, nagrywać i dzielić się ze znajomymi filmami oraz zdjęciami.

Do zabawy z grą „DanceStar Impreza” potrzebujemy: konsoli PlayStation 3, kontrolera ruchu PlayStation Move oraz kamery PlayStation Eye.

Po podłączeniu gry „DanceStar Impreza” pozostaje wybór utworu, przy którym będziemy się bawić. Gra skierowana jest do każdej grupy wiekowej i nie ma żadnych ograniczeń! Przy „DanceStar Impreza” świetnie bawić się będą się zarówno najmłodsi, młodzież czy grupy przyjaciół podczas szalonych domówek, jak i całe rodziny spędzając szalony, roztańczony i rozśpiewany czas w swoim towarzystwie.

Gra oferuje 40 największych hitów tanecznych z historii światowej muzyki. Każdy znajdzie coś dla siebie. Gdy utwór będzie już wybrany pozostaje tylko chwycić kontrolery Move w dłonie i rozpocząć imprezę.

„DanceStar Impreza” to gra aktywująca wielu graczy. Ten sam układ taneczny można tańczyć w duecie, a nawet w dwóch dwuosobowych drużynach. Dzięki funkcji „bitwa” rozgrać można taneczne pojedynki, a w trybie „partnerzy” wspólnie pracować na dobry wynik pary. Co więcej! Dzięki połączeniu sieciowemu gracze z całego świata mogą stawać do międzynarodowej tanecznej bitwy, w jednym pojedynku może uczestniczyć 20 osób z dowolnych krajów. Przy wykorzystaniu mikrofonów SingStar można także rejestrować i oceniać wokal. Z PlayStation Move zabawa nigdy się nie kończy!

W „DanceStar Impreza” można również wykorzystując PlayStation Eye, nagrywać filmy i robić zdjęcia, te są zapisywane w prywatnej galerii tworząc nowoczesny, rodzinny album. Po skończonej rozgrywce można jeszcze długo bawić się oglądając wspólne wyczyny taneczno-wokalne na ekranie. Ponadto relacją z tanecznej rozrywki można również dzielić się na stronie www.dancestarparty.com oraz w serwisie Twitter lub Facebook.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony