Jaguar i Land Rover w najnowszej części przygód Jamesa Bonda – SKYFALL
Przy produkcji najnowszej części przygód agenta Jamesa Bonda wykorzystano łącznie 77 samochodów marek Jaguar i Land Rover. Jaguar XJ, Land Rover Defender oraz Range Rover pojawią się w wybranych scenach filmu SKYFALL, dodatkowo wspierały ekipy filmowe na planie zdjęciowym. „Bond jest typowym Brytyjczykiem, a Jaguar i Land Rover są dwiema z najbardziej popularnych i uznanych na całym świecie marek brytyjskich samochodów, więc zaangażowanie ich do filmu było dla nas naturalnym krokiem – powiedział koproducent Andrew Noakes, współpracujący przy 11 filmach o Bondzie.

Jaguar Land Rover będzie świętować 50-lecie filmów o Jamesie Bondzie na Targach Motoryzacyjnych w Paryżu. W ramach Targów Land Rover pokaże jeden z Land Roverów Defenderów, które zostały wykorzystane w filmie SKYFALL, wyprodukowanym przez Albert R. Broccoli EON Productions, Metro-Goldwyn-Mayer Studios i Sony Pictures Entertainment. Land Rover Defender w wersji Double Cab Pick Up, prowadzony przez agentkę Eve (graną przez Naomie Harris), pojawi się już w otwierającej scenie SKYFALL i ten sam samochód zostanie wystawiony na paryskich Targach Motoryzacyjnych 28 września.

Przy produkcji najnowszej części przygód agenta Jamesa Bonda wykorzystano łącznie 77 samochodów marek Jaguar i Land Rover. Jaguar XJ, Land Rover Defender oraz Range Rover pojawią się w wybranych scenach filmu SKYFALL, dodatkowo wspierały ekipy filmowe na planie zdjęciowym.

Bond jest typowym Brytyjczykiem, a Jaguar i Land Rover są dwiema z najbardziej popularnych i uznanych na całym świecie marek brytyjskich samochodów, więc zaangażowanie ich do filmu było dla nas naturalnym krokiem" – powiedział koproducent Andrew Noakes, współpracujący przy 11 filmach o Bondzie.

Obok Daniela Craiga, który już po raz trzeci wcieli się w Jamesa Bonda, w obsadzie znaleźli się Judi Dench, Javier Bardem, Ralph Fiennes, Berenika Marlohe, Naomie Harris, Ben Whishaw i Albert Finney.

Jesteśmy niezwykle dumni, że Land Rover mógł stać się częścią historii o agencie Jej Królewskiej Mości Jamesie Bondzie w SKYFALL. Land Rover Defender jest uznawany na całym świecie za twardy charakter a Range Rover to najwyższej klasy SUV łączący wyjątkowy luksus i zdolności jazdy w każdym terenie. Oba pojazdy są uznanymi przykładami dążenia do doskonałości w brytyjskiej szkole projektowania i inżynierii” – powiedział John Edwards, Global Brand Manager.

Jaguar XJ to najbardziej zaawansowany technologiczne model Jaguara jaki jest obecnie produkowany. Podwozie z aluminium sprawia, że samochód jest zarówno lekki, jak i niezwykle wytrzymały, stabilny oraz komfortowy nawet na długich dystansach. Jaguar XJ oferuje unikatowe połączenie luksusu, technologii i osiągów, które nie mają sobie równych" – powiedział Adrian Hallmark, Jaguar Global Brand Director.

Zdobywca Oskara Sam Mendes jest reżyserem filmu produkcji Albert R. Broccoli's Eon Productions, Metro-Goldwyn-Mayer Studios i Sony Pictures Entertainment. Główną rolę gra Daniel Craig, który już po raz trzeci powraca jako James Bond 007. Premiera SKYFALL w Polsce odbędzie się 26 października 2012 roku.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony