Gwiazdorski duet Kryszak i Malajkat w nowej roli!

Gwiazdorski duet: Jerzy Kryszak i Wojciech Malajkat zaprasza na kolejną przygodę. Tym razem znani, polscy aktorzy użyczając swego głosu wcielą się w głównych bohaterów w grze Ratchet & Clank: Załoga Q..

Wojciech Malajkat oraz Jerzy Kryszak ponownie wcielają się w postacie Ratcheta i Clanka, tym razem w Załodze Q. Ratchet & Clank: Załoga Q to kontynuacja serii o nieustraszonym duecie bohaterów. W październiku zeszłego roku fani PlayStation®3 mieli okazję zapoznać się z postacią Ratcheta (w tej roli rewelacyjny Wojciech Malajkat) oraz Clanka (genialny Jerzy Kryszak) za sprawą premiery gry Ratchet & Clank: 4 za Jednego

Przed nami kolejna odsłona! Już wkrótce gra Ratchet & Clank: Załoga Q gdzie po raz kolejny  usłyszeć będzie można gwiazdorski duet będzie dostępna na konsoli PlayStation Vita.

Ponadto głosem tajemniczej postaci z przeszłości przemówi Krzysztof Gonciarz - dziennikarz, znany bloger, autor książki "Wybuchające Beczki". Już wkrótce gracze będą mieli okazję poznać kolejne przygody pary sympatycznych bohaterów.

Na tegorocznych targach Gamescom w Kolonii potwierdzona została wersja gry Ratchet & Clank: Załoga Q na PlayStation Vita. Gra będzie obsługiwać funkcję cross-buy, co pozwoli właścicielom PS3 i PS Vita zakupić grę na jedną platformę, a następnie grać na innej platformie za darmo lub z rabatem. Cross-Buy to doskonała rozrywka w korzystnej cenie.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony