NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH!

Najpopularniejsze postaci marki Sony Playstation® mierzą się ze sobą w Playstation® All-Stars Battle Royale  Tytuł PlayStation All Stars Battle zobowiązuje - specjalnie dla Was zebraliśmy największe gwiazdy polskiego kina w jednej grze.

Bogusław Linda jako Kratos

Cezary Pazura jako Daxter

Wojciech Malajkat jako Ratchet

Jerzy Kryszak jako Clank

Jarosław Boberek jako Nathan Drake

Mirosław Zbrojewicz jako Sweet Tooth

Krzysztof Banaszyk jako Cole McGrath

O grze Playstation® All-Stars Battle Royale

Wyprodukowane przez SuperBot Entertainment,
PlayStation All-Stars Battle Royale to bijatyka dla czterech osób, w której pojawią się postaci i motywy z najpopularniejszych tytułów PlayStation. Gracze wcielą się w takie postacie, jak Kratos, Sweet Tooth, Parappa, Fat Princess, pułkownik Radec, Sly Cooper i wiele innych. Dodatkowo, będą mieli dostęp do wielu popularnych postaci z gier innych wydawców. Dzięki dużej ilości postaci, ataków specjalnych, aren oraz muzyki, PlayStation All-Stars Battle Royale umożliwi graczom walkę w niezwykle bogatym świecie PlayStation.        

Bijatyka
PlayStation® All Stars Battle Royale - której premiera planowana jest na listopad 2012 będzie  też obsługiwać szereg funkcjonalności PS3:

  • Cross-Buy - pozwala właścicielom PS3 i PS Vita zakupić grę na jedną platformę, a następnie grać na innej platformie za darmo lub z rabatem. Biorąc pod uwagę, że gry na PS3 i PS Vita są niemal identyczne, Cross-Buy to doskonała rozrywka w korzystnej cenie.
  • Cross-Play -  pozwala graczom połączyć się nawet z trzema znajomymi i wspólnie cieszyć się rozgrywką sieciową, niezależnie od platformy - PS Vita lub PS3.
  • Cross-Save - pozwala graczom zapisywać postępy na PS3, a następnie korzystać z nich w biegu na PS Vita i odwrotnie.
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony