GWIAZDY NA PREMIERZE NOWEGO RANGE ROVERA

Zara Phillips, Victoria Pendleton, Yasmin Le Bon, Jessica Schwarz, David Gandy, Julian McDonald, Alex James i Jimmy Carr to tylko część gości, który pojawili się na premierze Range Rovera – najbardziej luksusowego SUVa świata. Uroczystość odbyła się w czwartek, 6 września 2012 roku w Royal Ballet School w Londynie.

Przedstawiciele biznesu, filmu, telewizji i sportu zgromadzili się, aby po raz pierwszy na żywo zobaczyć nową odsłonę jednego z najbardziej znanych, luksusowych pojazdów na świecie. Wielu gości, od medalistów olimpijskich po członków brytyjskiej rodziny królewskiej, to wierni entuzjaści marki i właściciele Range Roverów.

Nowy Range Rover został odsłonięty w spektakularnym stylu, demonstrującym jego możliwości terenowe – po przejechaniu prawie metrowej głębokości basenu wypełnionego wodą wspiął się po skalistej drodze aby stanąć przed White Lodge, oficjalną rezydencją królewską i siedzibę Royal Ballet School. Kulminacją premiery był występ Marka Knopflera, założyciela Dire Straits, a prywatnie właściciela jednego z Range Roverów. Zaproszeni goście, m.in. Zara Phillips (wnuczka królowej Elżbiety II), Victoria Pendleton (złota medalistka olimpijska), Yasmin Le Bon (modelka), Jessica Schwarz (aktorka), David Gandy (model), Julian McDonald (projektant mody), Alex James (solista zespołu Blur) i Jimmy Carr (komik) przy utworach takich jak „Sultans of Swing” czy „Money for Nothing” bawili się całą noc.

Range Rover to brytyjska ikona. Całkowicie nowy model zaprezentowany w Royal Ballet School podniósł poprzeczkę dla luksusu w segmencie SUV. Jest cichszy, bardziej wszechstronny i lżejszy niż jakikolwiek pojazd w swojej klasie” – powiedział John Edwards, Land Rover Global Brand Director.

Zaprojektowany całkowicie od początku nowy Range Rover jest czwartą generacją popularnego wśród gwiazd samochodu. Premierowy model jest pierwszym na świecie SUVem z lekką konstrukcją w całości zbudowaną z aluminium, dzięki której samochód jest o 20 % (czyli 420 kg) lżejszy od poprzedniej wersji.

Zupełnie nowy Range Rover jest produkowany w najnowocześniejszej fabryce przetwarzania aluminium – Solihull w Wielkiej Brytanii. Czwarta generacja będzie dostępna w sprzedaży jeszcze w 2012 roku, a pierwsze samochody wyjadą na drogi z początkiem 2013 roku. Podczas uroczystej premiery podano oficjalne ceny modeli w Wielkiej Brytanii, zaczynające się od 71.295 funtów za model Vogue TdV6, do 98.395 funtów za model Autobiography 5,0 l z doładowaniem.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony