Co Panasonic pokaże na IFA?

Centralne miejsce na stoisku firmy Panasonic na IFA 2012 zajmie prezentacja koncepcji najszerzej zakrojonej łączności w skali całej branży. Inteligentne rozwiązanie połączy wiele różnych produktów ze wszystkich aspektów codziennego życia: od sprzętu audio-wideo, po urządzenia AGD i produkty energetyczne.

Panasonic zademonstruje także dostarczane przez firmę inteligentne urządzenia działające w sieci również poza domem, które umożliwiają prowadzenie ekologicznego, a jednocześnie wygodnego stylu życia.

Celem firmy Panasonic jest zapewnienie kompleksowych rozwiązań dla inteligentnego i połączonego z siecią domu przyszłości. Firma dokłada wszelkich starań, aby łączyć inteligentne technologie z pomysłami chroniącymi środowisko, dążąc do uzyskania statusu najbardziej innowacyjnego, proekologicznego producenta elektroniki do roku 2018.

Stoisko firmy Panasonic na IFA 2012 będzie obejmować trzy główne obszary: AGD, cyfrowe urządzenia audio-wideo oraz rozwiązania koncepcyjne.

Strefa urządzeń AGD

W tym roku Panasonic po raz pierwszy zaprezentuje publicznie urządzenia AGD na targach IFA. Na stoisku będzie można zobaczyć nie tylko szeroką ofertę urządzeń AGD obejmującą wiele nowych produktów, ale także innowacyjne produkty koncepcyjne oraz te przeznaczone wyłącznie na rynek japoński.

Wszystkie urządzenia AGD przedstawiane na targach IFA 2012 są zgodne z proekologiczną wizją firmy Panasonic i dzięki zastosowaniu najnowszych technologii umożliwiają bezprecedensowo niskie zużycie energii i wody.

Strefa cyfrowych urządzeń audio-wideo

W strefie cyfrowego audio-wideo zwiedzający będą mogli zobaczyć różne wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości, a także poznać najnowocześniejsze technologie 3D. Zaprezentowana zostanie w niej także rozszerzona oferta cyfrowych, połączonych z siecią produktów audio-wideo firmy Panasonic, w tym najnowsze, nagradzane telewizory Smart VIERA.

Zgodnie z wyznawaną przez firmę Panasonic zasadą inteligentnego i ekologicznego stylu życia produkty z serii Smart VIERA są łatwiejsze w obsłudze dzięki łączności z wieloma innymi urządzeniami. Są to na przykład urządzenia mobilne, cyfrowe aparaty fotograficzne LUMIX z łącznością Wi-Fi, a także sprzęt audio zgodny ze standardem AirPlay.

Strefa koncepcyjna

W strefie koncepcyjnej zostaną zaprezentowane przyszłościowe rozwiązania w obszarze łączności. Przedstawiona zostanie również wizja połączonego z siecią domu z zerowym poziomem emisji CO2, a także korzystny wpływ, jaki małe i duże urządzenia RTV i AGD mogą wywierać na zdrowy tryb życia.

Obszar wzornictwa

Dodatkowo w obszarze wzornictwa, znajdującym się między strefami urządzeń AGD i audio-wideo, zostaną zaprezentowane produkty zaprojektowane zgodnie z filozofią „Future Craft” firmy Panasonic. Zwiedzający zobaczą tu między innymi żarówkę LED, której przyznano złotą nagrodę iF za wzornictwo, a także telewizory, pralki, lodówki i urządzenia kuchenne.

Panasonic LIVE @ IFA

Już drugi rok z rzędu Panasonic zapewnia interaktywną transmisję na żywo z IFA, dzięki której widzowie z całego świata będą mogli zapoznać się z ofertą firmy Panasonic oraz jej innowacjami. Transmisja będzie ogólnodostępna w Internecie, a eksperci firmy Panasonic będą odpowiadać na pytania dotyczące najnowszych produktów i technologii. W transmisji LIVE@IFA będą także uczestniczyć tegoroczni goście, między innymi prezes firmy Panasonic Kazuhiro Tsuga oraz Laurent Abadie - Prezes Panasonic Europe.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony