Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club przyjmuje już pierwszych gości

W otwartym kilka dni temu czterogwiazdkowym hotelu Sobienie Królewskie zamieszkali już pierwsi goście. Z myślą o nadchodzącym okresie wakacyjnym hotel przygotował specjalne promocje dla osób chcących skorzystać z obiektów hotelowych i konferencyjnych.

Hotel Sobienie Królewskie powstał w zmodernizowanym kompleksie dziewiętnastowiecznego Pałacu Jezierskich. Jest idealnym miejscem do wypoczynku, a bliskie położenie Warszawy jest dodatkową zaletą tego obiektu dla osób przebywających w hotelu w celach biznesowych. Hotel sąsiaduje z 18 dołkowym polem golfowym i położonym nieopodal lądowiskiem dla samolotów turystycznych. Cały kompleks składa się z sześciu budynków; Pałacu, Hotelu, Wozowni, Oficyny, Karczmy oraz Sali Królewskiej  zlokalizowanych wokół 9 hektarowego parku. W ofercie znajduje się 79 pokoi i 8 apartamentów.
W części konferencyjnej dostępne są multimedialne sale konferencyjne. W obiekcie znajduje się sala balowa – idealna na organizację wyjątkowych uroczystości i przyjęć.

{gallery}sobienie{/gallery}

„W ciągu najbliższych kilku miesięcy planujemy otwarcie Strefy Wellness&Spa. Hotel również uzupełni swoją ofertę o kryte korty tenisowe.” - mówi Agnieszka Sobańska-Łajszczak, Dyrektor Sprzedaży
i Marketingu Hotelu Sobienie Królewskie Golf & Country Club.

Oferta i informacje o hotelu znajdują się na stronie www.hotelsobienie.pl

Sobienie Królewskie Golf and Country Club to inwestycja firmy Włodarzewska SA, położona

w pobliżu malowniczej miejscowości Sobienie Szlacheckie, oddalonej 35 km od Warszawy. Na kompleks składa się hotel , pole golfowe, stadnina koni, lądowisko dla samolotów turystycznych oraz korty tenisowe. W ramach inwestycji Sobienie Królewskie Golf & Country Club powstaje również  osiedle domów jednorodzinnych oraz budynki apartamentowe.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony