Jak i o czym rozmawiać, żeby skutecznie podrywać

Nasz gatunek bardzo poważnie traktuje komunikację. W przeciwieństwie do zwierząt, rozmów nie używamy tylko aby przekazać jakąś informację, ale także aby podtrzymać lub rozwinąć istniejące już więzi międzyludzkie. Dlatego kluczową częścią teorii podrywania kobiet jest rozmowa. Celem tego artykułu jest zwrócenie Ci uwagi: jak i o czym rozmawiać z kobietami, aby być skutecznym w podrywaniu.

 

Przede wszystkim, rozmowę traktuj jak każdą inną umiejętność, z którą człowiek się nie rodzi, lecz musi się jej nauczyć. Z odpowiednim przygotowaniem teoretycznym i wielką chęcią do nauki i praktyki, każdy człowiek może stać się najlepszym mówcą. Jeśli wystarczająco dużo będziesz ćwiczył, zauważysz o ile łatwiej jest oczarować dziewczynę swoim opowieściami, niż używając innych sztuczek. Szczera, ekspresyjna i porywająca rozmowa z kobietą, pozwoli Ci nawiązać z nią kontakt tak silny, jakbyście się znali już od lat. W sztuce rozmawiania należy zwrócić szczególną uwagę na kilka aspektów: rodzaj relacji, tematy, język oraz sposób mówienia. Ogromnie ważnym elementem jest także mowa ciała, lecz biorąc pod uwagę obszerność tego tematu, poruszę go następnym razem.

Rodzaj relacji
Rozmawiając z kobietą, pamiętaj że sposób komunikacji między mężczyzną a mężczyzną, znacząco odbiega od sposobu komunikacji między mężczyzną a kobietą, a w szczególności podczas podrywania. Kiedy faceci skupiają się na słowach i ich znaczeniu, kobiety odbierają jeszcze emocje. Każde słowo jest nacechowane pozytywne lub negatywnie. Unikaj słów negatywnych, skup się na tych pozytywnych. Traf do serca kobiety przemawiając tak, aby ona CZUŁA to, co masz do powiedzenia.

Tematy
Żeby skutecznie podrywać, musisz nie tylko wiedzieć jak, ale też o czym rozmawiać.
Temat rozmowy, oczywiście nie zależy w 100% od Ciebie, lecz jednak masz duży wpływ na przebieg rozmowy, dlatego naucz się ją kontrolować. Poprzez szybkie skoki na inny temat, kulturalne przerywanie, czy szybkie ucinanie, jesteś w stanie stanowczo kończyć pewne tematy, a bez problemu wprowadzać nowe. Musisz się nauczyć tej sztuki, ponieważ da Ci ona możliwość omijania tematów potencjalnie zagrażających efektywności Twojego podrywu. Tematy które nie powinny być poruszane to tematy smutne jak np. wojna, śmierć czy podatki, oraz tematy trudne: polityka, religia itp. Są to tematy, które mogą wpłynąć negatywnie na odbiór Twojej osoby, czy to przez niezgodność poglądów, czy po prostu negatywne skojarzenia. Dlatego omijaj tego typu rozmowy jak ognia, i w ich miejsce zawsze wprowadzaj coś wesołego i lekkiego. Świetnym i zawsze skutecznym tematem jest dzieciństwo. Każda kobieta chętnie opowiada o dzieciństwie, co wyzwala w niej pozytywne emocje, a Ty opowiadając o swoim, możesz wyeksponować wiele swoich cech jak miłość do rodziny, opiekuńczość, wrażliwość itd. Poza tym, dużo czytaj magazynów, reportaży i książek, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami. Pozwoli Ci to mieć świetny temat, na każdą okazję. Mając wiele do powiedzenia w różnych kwestiach, dasz dziewczynie do zrozumienia, że jesteś interesującym i oczytanym człowiekiem. Pamiętaj tylko, żeby nie zalać dziewczyny Twoim potokiem elokwencji. Zawsze powinieneś dać jej szansę na wypowiedź, oraz zadawać pytania. Słuchaj jej tak, jakbyś chciał żeby słuchała Ciebie.

Język
Nie bądź prostakiem. Dużo czytaj lub rozwiązuj dużo krzyżówek, aby rozwijać swoje słownictwo. Nie chodzi o to, żebyś zaginał ją niezrozumiałymi, pseudonaukowymi terminami, lecz o to żebyś poprzez dobór słownictwa i tematyki, potrafił pokazać swoją inteligencję. Nie powinieneś popełniać błędów gramatycznych i stylistycznych, a już na pewno powinieneś porzucić wszystkie gwarowe przyzwyczajenia i naleciałości (jeśli, oczywiście takowe posiadasz). Gwarantuję Ci, że każda kobieta na poziome, będzie miała gdzieś gościa, który używa zdań typu: „ino poszłem po browara”. Szanuj swój język i staraj się go szlifować przy każdej możliwej okazji.

Sposób mówienia
To jak mówisz i jakie masz maniery językowe, mocno wpływa na Twój wizerunek w oczach kobiety, którą chcesz poderwać. Aby Twoje wypowiedzi nabrały charakteru i mocy; mów wolno. Stresowe sytuacje mogą u wielu powodować przyspieszenie wypowiedzi. Dlatego powinieneś kontrolować tempo swoich słów, aby nie pokazać zdenerwowania. Każdym słowem delektuj się i wypowiadaj je głośno i wyraźnie. Nie zdobędziesz żadnej laski bełkocząc coś pod nosem. Istnieje także sztuczka, która pozwoli Ci stworzyć, lub zwiększyć napięcie seksualne pomiędzy Wami. Podczas ważnych wypowiedzi, używaj 2-3 sekundowych przerw. Wprowadzi to element tajemniczości i oczekiwania, co na wiele kobiet działa podniecająco. Cicho wypowiedziana sentencja do jej ucha: „Odkąd tylko tu weszłaś (przerwa) wiedziałem, że (kolejna przerwa) jesteś kobietą, która wie czego chce” na pewno zrobi na niej wrażenie. Czynnikiem, który w wielu wypadkach obniża atrakcyjność, jest przeklinanie. Oczywiście, nie możesz zachowywać się jak cnotka-niewydymka i czerwienić się na każde usłyszane przekleństwo, ale nie możesz też wrzucać wulgaryzmów w każdą Twoją wypowiedź. Bądź męski i nie bój się czasami nadać charakteru i ‘pazura’ swoim opowieściom, ale nie bądź chamski i niekulturalny. 
Aby w pełni opanować sztukę efektywnego i efektownego wypowiadania się, musisz ćwiczyć. Rozmawiaj jak najczęściej i z jak największą ilością ludzi, aby nie tylko poznawać nowe opowieści i ćwiczyć swoje, ale także aby nabyć ogłady i przyzwyczajenia potrzebnego przy świadomie kierowanych konwersacjach. Teoria to dobry początek, lecz aby dokładnie wiedzieć jak i o czym rozmawiać, żeby poderwać kobietę - musisz ćwiczyć!

Artykuł został przygotowany przez trenerów Perfect Dating (www.perfectdating.pl)".

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony