Video sponsorowane: Tudor Black Bay

Tudor Heritage Black Bay to hołd złożony bogatej tradycji firmy w nowej interpretacji standardu stworzonego w latach pięćdziesiątych XX wieku, który pozostawił trwały ślad w historii zegarków dla nurków.

Jego sportowy charakter i nienaganne wykonanie będzie spełniać oczekiwania  miłośników nurkowania  i tych, którzy pasjonują się życiem środowiska morskiego. Teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej TUDOR  ikona stylu retro potwierdza swoje dziedzictwo, łącząc estetykę z techniczną wirtuozerią.

Nowy Tudor Heritage Black Bay został zainspirowany modelem dla nurków, który po raz pierwszy pojawił się w 1954 roku i nieustannie ewoluował aż do 1980 roku.  Linia koperty nawiązuje do modelu z roku 1954 z przeskalowanymi uchwytami paska do obecnego  rozmiaru 41 milimetrów. Wodoszczelność  do 200m gwarantuje  miedzy innymi wypukłe szkiełko z szafirowego szkła. Nawiązuje do niego również ekskluzywna wypukła czarna tarcz zegarka ze znacznikami godzin oraz wskazówkami z różowego złota przypominająca stylistycznie charakterystyczną patynę starych zegarków.  Jednokierunkowy stalowy pierścień matowo wykończony z burgundowym dyskiem  jest bardzo efektownym zakończeniem koperty.


Zwracanie uwagi na szczegóły jest niezwykle ważne dla marki Tudor, co widać między innymi na wygrawerowanej Róży TUDOR na koronie.

Przemodelowano również zapięcia paska. Zegarek dostępny jest z bransoletą ze stali szlachetnej, ekskluzywnym skórzanym paskiem i dodatkowo z paskiem z tkaniny.

Jak skarb wyłaniający się powoli z dna oceanu tak Tudor Heritage Black Bay odkrywa powoli  przed swoje piękno i tajemnice.


41 mm koperta ze stali nierdzewnej

Jednokierunkowy obrotowy pierścień ze stali z burgundowym dyskiem
Samonakręcający mechaniczny
Rezerwa chodu ok. 38 godzin
Szafirowe szkiełko
Wodoodporny do 200 m (660 stóp)
Bransoleta ze stali szlachetnej lub skórzany pasek ze składanym zapięciem i zaczepem bezpieczeństwa, dodatkowy pasek tkaniny z klamrą.

{gallery}tudor{/gallery}

Artykuł sponsorowany przez TUDOR

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony