Sztuka Ekstazy - lekcja 4
Święta minęły i zaczynamy lekcję nr 4 naszego kursu. Przedstawię Ci dzisiaj dwie okolice, o których radzę pamiętać, w tym jedną NIEZWYKLE WAŻNĄ. Dostaniesz bardzo wartościowe informacje, dzięki którym poziom Twojej wiedzy oraz umiejętności znacznie się podniesie i kolejny raz będziesz mógł pozytywnie ją zaskoczyć. 

BRZUSZEK I PĘPEK

Ta okolica może być bardzo erogenna, ale zwykle nie jest. Najlepiej działają tutaj delikatne pocałunki i muskanie koniuszkami palców. Zbytnie lizanie (chociaż zawsze będę to powtarzał – eksperymentuj), jak również zbyt długie zajmowanie się tą okolicą może kobietę seksualnie wyłączyć albo/i ją zirytować - jesteś pomiędzy dwoma seksualnymi spustami  - biustem i sromem (nazywanym potocznie cipką).

Zalecam delikatne zaznaczenie swojej obecności w tym regionie.

Pamiętasz jak pisałem o rękach i prowadzeniu dotyku wzdłuż nich z dołu do góry? Z bokami tułowia możesz zrobić tak samo i stąd przejść np. na ręce lub poprzez plecy na szyję.

WEWNĘTRZNE POWIERZCHNIE UD!!!

Miejsce niesamowicie podnoszące stopień podniecania u kobiet. Można je delikatnie głaskać, najpierw wzdłuż nóg, dochodząc nawet do stóp (tak czy inaczej skupiamy się na udach), pieszcząc je coraz bardziej, całując, zataczając koła wokół cipki, stopniowo się do niej zbliżając. Ta okolica może być tkliwa, więc miej to na uwadze, ale przede wszystkim też nie zostawaj tutaj za długo, żeby nie zirytować kobiety a porządnie ją rozgrzać (możesz oczywiście do tego miejsca wracać!).

Czytaj wskazówki wysyłane przez jej ciało a wszystko będzie dobrze.

Wewnętrzne powierzchnie ud są idealne do tego, żeby bezpośrednio z nich przejść do epicentrum, co najlepiej zrobić ustami, dołączając następnie ręce (w zależności od upodobania kobiety). Są to techniki bardziej złożone, które opisuję  w moim poradniku Sztuka Ekstazy Oralnej. Jak zaprowadzić ją na szczyt przyjemności jeszcze dziś.

Dodatkowo zagięcia stawów kolanowych są tkliwe (wysokość kolana z tyłu nogi). Pocałunki i umiarkowany nacisk to jest to czego może spróbować przy najbliższej okazji będąc w tym rejonie.

Otrzymałeś dzisiaj wiedzę tak wartościową i techniki tak niezwykle silne, że nawet nie dajesz sobie z tego sprawy. Wykorzystaj to.

Pozdrawiam Cię i do zobaczenia na kolejnej lekcji.

Łukasz Look Kubow

http://www.propickupartist.pl/

P.S. W razie pytań możesz je zadawać komentując wpisy na moim blogu Pro Pick Up Artist.

P.S.2 Jeśli podoba Ci się ten materiał to, proszę, powiedz o nim znajomym. Dziękuję.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony