Wyjedź do „Miasta Aniołów” z Golącym Patrolem!

Uwaga, miłośnicy słonecznych klimatów i pięknych kobiet! Wilkinson, znany producent produktów go golenia, ogłasza konkurs, który udowodni Polakom, że golenie może być przyjemne... Główna nagroda to wyjazd do Los Angeles, kolebki seksownych ratowniczek i umięśnionych ratowników. Konkurs potrwa do 15 lipca br., a już w połowie września zwycięzców czeka wielka podróż do Los Angeles! Więcej informacji można znaleźć na: www.facebook.com/WilkinsonPolska. kolebki seksownych ratowniczek i umięśnionych ratowników. Konkurs potrwa do 15 lipca br., a już w połowie września zwycięzców czeka wielka podróż do Los Angeles! Więcej informacji można znaleźć na: www.facebook.com/WilkinsonPolska.

Ogólnopolski konkurs, zorganizowany w ramach akcji Wilkinson Golący Patrol, w którym do wygrania jest wyjazd do Los Angeles i możliwość stąpania po piaskach kalifornijskiej plaży, ruszył na początku kwietnia. Mechanizm zabawy jest prosty. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy kupić dowolny produkt Wilkinson i zachować paragon. Następnie należy wysłać SMS pod numer 71733, w treści podać nazwę sklepu, w którym został dokonany zakup oraz swój zabawny WYMYŚLONY PSEUDONIM RATOWNIKA Golącego Patrolu. Szczęśliwa szóstka osób wygra wyjazd do USA wraz z przewodnikiem. Dodatkowo każdy z nagrodzonych będzie mógł zabrać na wycieczkę osobę towarzyszącą!

Zwycięzców wybierze jury, na podstawie przysłanych PSEUDONIMÓW. Oceniana będzie przede wszystkim kreatywność konkursowiczów. Do udziału w zabawie ratowniczki zachęcają już teraz, bo liczba miejsc w ekipie jest ograniczona. Codziennie, najlepszy spośród przesłanych danego dnia PSEUDONIM, jury nagrodzi odtwarzaczem MP3 Creative Zen Style M300 8GB.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony