Jak się nie bać kobiet?

Jednym z powodów dla których faceci mają problemy w podrywaniu kobiet jest strach. Strach przed podejściem do pięknej kobiety i po prostu zaczęciem rozmowy. Jest to strach irracjonalny i bezsensowny. Czytaj dalej i dowiedz się jak go przezwyciężyć.

Obawa przed zaczęciem rozmowy z nieznajomą kobietą jest tak samo mocna jak obawa przed wystąpieniami publicznymi,  może zresztą mieć nawet te same objawy. Pocące się dłonie, plączący się język, czy pustka w głowie. Choć te objawy nie wróżą dobrze, nie martw się!  Istnieją dziesiątki sposobów na przełamanie tego bzdurnego strachu, więc przy odrobinie pracy nad sobą, będziesz w stanie zagadać do każdej kobiety – nie ważne jak pięknej.

Koleżanka

Pierwszym z proponowanych przeze mnie sposobów na radzenie sobie ze strachem przed podchodzeniem do obcej kobiety jest wyobrażenie sobie, że jest ona Twoją starą dobrą koleżanką. Jeśli wyobrazisz to sobie wystarczająco mocno, strach przed podejściem i zaczęciem rozmowy zniknie jak ręką odjął. Co więcej, rozmowa będzie dużo luźniejsza i przyjemniejsza, a tym samym efektywniejsza.

Dużo więcej sposobów i rad znajdziesz w naszym niesamowitym poradniku DVD Perfect Dating  Pewność Siebie. Zamów już dziś!

Plusy i minusy

Kolejnym dobrym podejściem do tego problemu jest podejście na „chłopski rozum”. Co to oznacza? Oznacza to, że musisz logicznie pomyśleć jakie odniesiesz korzyści z zagadania do obcej kobiety, a jakie mogą być tego minusy. Na ogół sprowadza się to do dłuuugiej  listy korzyści np. zyskanie dziewczyny, przyjaciółki, fajnie spędzony czas, przyjemna rozmowa itp., i bardzo krótkiej listy minusów, do której nawet nie mam pomysłów co można dopisać. Mając przed sobą taką listę, ciężko jest podjąć złą decyzję. Logiczne nie?

Myślenie off

Ostatni proponowany przeze mnie sposób najłatwiej opisać tą oto uniwersalną maksymą: „Myślenie zostaw koniom, one mają większy łeb!”. Po prostu wyłącz myślenie. Nie myśl co będzie, nie gdybaj i nie zastanawiaj się nad konsekwencjami. Tak jakbyś miał zaraz skoczyć na bungee, niech adrenalina zaszumi Ci w głowie, a ty po prostu zrób ten jeden krok do przodu. To jest najczęściej stosowany sposób i z obserwacji wiem, że bardzo skuteczny.

Zamień teorię w praktykę i zapisz się na szkolenie weekendowe Perfect Dating. Niezapomniane przeżycie z gwarancją sukcesu!

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony