Druga lekcja kursu "Strefy Erogenne Kobiet - Sztuka Dotyku".

Ostatnio skończyliśmy na tym, że prowadziłeś dotyk po rękach do góry, przechodząc na ramiona. Idąc dalej dochodzimy do szyi. Omówię tutaj bardzo silną technikę, więc przygotuj umysł na pochłanianie wiedzy i zaczynamy.

SZYJA

Jak wiadomo jest to bardzo erogenna strefa. Zdecydowanie lubi delikatny dotyk i pocałunki a czasami nawet ugryzienia.

Nie całuj jej zbyt delikatnie ani zbyt mocno – musisz wyczuć i wypośrodkować natężenie a także je zmieniać.

Czasami możesz delikatnie ugryźć, ale tak, żeby nie zostawić śladu – znakowanie w miejscach widocznych typu malinka na szyi to zachowanie, którego unikaj - nie każda kobiety sobie życzy aby następnego dnia ktoś widział co robiła.

Zatrzymaj się w tej okolicy na chwilę. Możesz przechodzić delikatnie stąd do ucha, szepcąc jej czułe albo sprośne (w zależności od nastroju) słówka, wracać stąd na policzki i usta, lub przechodzić na ramiona, dekolt i biust.

Przy okazji szyi trzeba wspomnieć również o jej bardzo ważnej części jaką jest kark. W tym miejscu skóra szyi przechodzi w owłosioną skórę głowy. Prowadząc delikatnie dotyk od dolnej części szyi a nawet pleców, w linii pośrodkowej ciała (wzdłuż kręgosłupa), ku górze, wchodzisz ręką we włosy (już w tym momencie kobiecie jest przyjemnie) a następnie chwytasz je i delikatnie odciągasz do tyłu.

Właśnie zdradziłem Ci jeden z moich sekretówRuch musi być płynny, więc postaraj się tak prowadzić palce, żeby nie zaplątały się we włosy. W trakcie ruchu ręką może przeszyć ją delikatny, przyjemny dreszczyk. Jest to niezwykle potężna sztuczka.

Miejsca za uszami też czasami lubią być muśnięte.

Drugą okolicą, którą dzisiaj omówimy są usta. Są one bardzo ukrwione i unerwione, stąd przyjemność z całowania.

USTA

Usłyszałem kiedyś, że chyba jestem „maniakiem całowania” – coś w tym jest. Uwielbiam się całować i zapewne m.in. dlatego mam takie recenzje. Często bywa tak, że jeżeli lubisz coś robić to robisz to dobrze.

Kiedy się całujesz myśl o tym, że się całujesz i delektuj się jej ustami (a nie o tym co będziesz całował następne i jak zdjąć jej majtki). Niech Wasze usta tańczą namiętnie. Całuj obie jej wargi jednocześnie, całuj jedną i drugą na zmianę, na środku i po bokach. Używaj również języka, ale bez przesady – nie wpychaj go jej na siłę do gardła, bo czar pryśnie i nastąpi „koniec imprezy”. Improwizuj, zmieniaj tempo, płyń w tym co robisz.

Wracając do języka, zwróć uwagę na to czy ona go używa i na tej podstawie wyczuj w jakim stopniu używać go samemu. Możesz zacząć działać nim delikatnie i zobaczysz jaka będzie jej reakcja. Jeśli za tym podąży możesz zwiększyć intensywność.  Często dziewczyny same zaczynają intensyfikować udział języka, więc po tym również poznasz co robić. Wpadając w namiętność nawet nie będziesz o tym myślał.

Wypróbuj dzisiejszą porcję wiedzy, napisz mi co myślisz i jeśli masz jakieś pytania również się nie krępuj.

Skontaktować się ze mną możesz komentując na blogu, gdzie znajdziesz też mój adres e-mail.

Pozdrawiam Cię i Życzę Miłej Zabawy

Do zobaczenia na następnej lekcji.

Look

Blog Pro Pick Up Artist

P.S. Jeśli podoba Ci się ten materiał to, proszę, powiedz o nim znajomym – zależy mi na tym żeby trafił w odpowiednie ręce
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony