Pierwsza lekcja kursu "Strefy Erogenne Kobiet - Sztuka Dotyku".
Wpisany przez Łukasz Kubow   

Witam Cię na pierwszej lekcji kursu "Strefy Erogenne Kobiet - Sztuka Dotyku". Nazywam się Łukasz Kubow, jestem lekarzem, pasjonatem kobiet i w trakcie sześciu lekcji nauczę Cię jak i gdzie dotykać kobiety, żeby za Tobą podążały, poważały Cię i co najważniejsze zabiegały o Twoje względy.

dotykDotyk jest niezwykle ważnym elementem kontaktów z płcią piękną. Stanowi on część mowy ciała, która stanowi 55% komunikacji międzyludzkiej (reszta to ton głosu oraz słowa, które stanowią jedynie 7%). Potrafi sprawić, że słowa są już niepotrzebne.

Na różnym etapie znajomości może mieć różne znaczenie, w zależności od Twoich intencji. Nawet delikatne muśnięcie w odpowiednim miejscu i czasie może zmienić Twoją koleżankę w dziewczynę, która jest Tobą zainteresowana. To samo tyczy się kobiet, których nie znasz oraz z którymi jesteś w związku.

Wiedzę, którą Ci przekażę będziesz mógł stosować zarówno przy poznawaniu nowych niewiast, w trakcie eskalacji dotyku, uwodzenia, gry wstępnej, seksu a nawet po nim.

W każdej z tych sytuacji stosowana mądrze będzie niezwykle skutecznym narzędziem w Twoich relacjach z płcią piękną.

Zaczniemy od części ciała do których masz dostęp nie będąc z nią (jeszcze) w stosunkach intymnych.

Na początek dostaniesz ode mnie niezwykłą tajemnicę i wierz mi, że chcesz ją dobrze zapamiętać. Praktycznie nikt o tym nie pisze a moc tej strefy jest niesamowicie wielka.

RĘCE!!!

A dokładnie ich wewnętrzne części, w tym dłonie, od których można zacząć dotyk, ale to oczywiście zależy od sytuacji. Możesz np. poprosić ją, żeby podała Ci rękę, gdyż chcesz zobaczyć jej pierścionek albo poczytać jej z ręki. Nie musisz wcale tego umieć – wystarczy, że muśniesz ją delikatnie po niej i powiesz coś zabawnego albo jakiś truizm w stylu „Czasami po prostu masz ochotę się upić”.

Jeśli chodzi o zewnętrzne części rąk, to są one również wrażliwe, zwłaszcza dłonie i ramiona, które przechodzą na obojczyki i okolice obręczy barkowych (poziome części ciała między ramionami a szyją). Delikatne muskanie palcem tych okolic może spowodować przyjemny dreszczyk, co z pewnością jest przyjemną składową całego procesu.

Jednak największą moc ma prowadzenie delikatnego dotyku i muskanie wewnętrznych powierzchni rąk, zaczynając od dłoni, poprzez nadgarstek, przedramię aż po górne ich części ręki mniej więcej do wysokości pach. Dotykaj delikatnie muskając opuszkami palców, głównie w kierunku j.w., ale ruch w dół od czasu do czasu również będzie ok. Można wykorzystać to w tańcu, zwłaszcza w sytuacji gdy jesteś za nią.

Ręce to tylko część całej eskalacji dotyku, zatem nie skupiaj się tylko na nich i nie masuj ich jakby ktoś zapłacił Ci za ich masaż.

Wszystko subtelnie i z umiarem.

Przy najbliższej możliwej okazji wypróbuj to czego dzisiaj Cię nauczyłem. Sytuacji w których możesz to zrobić, jak już wspomniałem, jest wiele. Jeśli jesteś w związku lub po prostu spotykasz się z kimś – sprawa jest „prosta jak obręcz”.

Napisz mi jaki efekt osiągnąłeś lub skomentuj na moim blogu Pro Pick Up Artist.

http://www.propickupartist.pl/

Kolejna lekcja już wkrótce.

Baw się dobrze.

Pozdrawiam Cię serdecznie

Łukasz Kubow

http://www.propickupartist.pl/

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony